cesko-vlajka slovensko-vlajka

Jedlá prachová barva Sugarflair (7 ml) - Mystical gold

 
Efekt lupa
 
Dostupnost Produkt je dostupný v počtu: (> 15 ks)
77 Kč    
Kód produktu DTS-E141
Značka Sugarflair
Kategorie Prachové barvy rozpustné v tucích a alkoholu
 

Jemný prach této barvy můžete použít pro povrchový efekt na potahovacích a modelovacích hmotách, marcipánu, ale i čokoládě. Prachové barvy se skvěle hodí na poprašování bílých květin, krajek, ornamentů a dalších tvarů. Pěkně vynikne i na jinak barevných podkladech. Zajisté se bude hodit na dekoraci dětských veselých dortů, dámských dortů s decentním zdobením i pro lesk zlatých rybiček na dortech s vodní tematikou. Pro nanesení prachové barvy použijte jemný štětec, kterým přetřete čerstvou hmotu. Pokud již hmota nepřijímá lesk, přetřete její povrch jedlým lepidlem či gelem. Dále můžete barvu rozředit s trochou alkoholu a malovat štětcem tenké i široké linie. Barvu můžete přidat do krémů či bílé čokolády.

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem).

Prachovou barvou lze povrchově zdobit (nanášet štětcemú a barvit polevy, krémy, hmoty nebo rozehřátou bílou čokoládu. U hmoty ale dosáhnete lepšího výsledku použitím gelové barvy.

Složení: škrob, E102

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: