Akce ZÁSILKOVNA! 44 Kč a obj. nad 666 Kč mají výdejny zdarma! Šťastné a veselé...

KOSTRA RYBY |Vykrajovačka s otiskem

Kód: KOSTRA-RYBY
Značka: Vykrajovátko
111 Kč / ks 97 Kč bez DPH
VYROBÍME DO ZÍTRA ⌛
● rozměry
Můžeme doručit do:
7.12.2022
Možnosti doručení

Běžný, námi DOPORUČENÝ rozměr je 6 až 7 cm, pokud souhlasíte ponechte v okýnku text: DPORUČENÝ ROZMĚR. Myslete na to, že vykrajovátko má široký lem. Výsledný výkroj je vždy menší. Lze vyrobit i velikost na přání. Rozměr je myšlen dle orientace vykrajovátka. U vykrajovačky na výšku - je to jeho výška a u vykrajovaček na šířku - je to jeho šířka. Vyhrazujeme si právo tolerance rozměrů +-5% (ruční výroba). Barva: náhodná

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální tvořítko - vykrajovátko z produkce našeho eshopu,

✔️ český výrobek

✔️ biologicky odbouratelné

✔️ lze recyklovat

 

Vyrobeno technologií 3D vrstvení za použití BIO odbouratelného PLA+ 

Co to je PLA+, je to BIO plast, ten se vyrábí technologicky, jako biologicky odbouratelný plast (na bázi kukuřice a cukrové řepy, odolný do cca 60°C), vyhovuje parametrům pro materiály určené ke styku s potravinami dle Nařízení Evropského Parlamentu a Rady č. 1935/2004 Sb.

Před prvním použitím opláchněte ve vlažné vodě. Vykrajovačka je vhodná pro přímý styk s potravinou. Teplotně stabilní do 55 st. C, proto není vhodná k mytí v myčce nádobí - zkroutila by se. Vždy používejte jen vlažnou vodu, případně s octem. Nepoužívejte čističe, jary atd.

VIDEO návod z našeho blogu: dortoveobrazky.cz/rubriky/blog/jak-pracovat-s-3d-vykrajovatky/

POZOR! Naše vykrajovátka také nejsou vhodné pro děti do 3 let věku, na to pozor, děti svádí jejich atraktivním tvarem, mohlo by však dojít k odlomení drobné části.

TIP na závěr, před vykrajováním namočte spodní stranu vykrajovačky v hladké mouce nebo podsypovém cukru. Doporučujeme 5 mm sílu těsta.

 

Barva PLA: náhodná

 

Info k možným příplatkům: Maximální vyrobitelná nejdelší strana vykrajovátka je 24 cm. Toto je limit naší tiskárny. Upozorňujeme, že cena výroby nad 15cm dosahuje příplatků. Například rozměr 24 cm = příplatek 170 Kč. Proč? Doba výroby takového rozměru dosahuje 6 hodin.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykrajovátka a formičky
Funkce: 3D tvořítka s vytlačováním
Chci vykrajovat:: Marcipán a cukrové hmoty, Těsto na pečení
Příležitost: Vánoce
Mytí v myčce: NE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: