Směs na přípravu čistě bílé potahovací i modelovací hmoty, MONTANA WHITE 1 kg

Kód: 35871
158 Kč 137 Kč bez DPH
SKLADEM
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Detailní informace

Doručení kurýrem zdarma
Doručení kurýrem zdarma
Stačí nakoupit za 2500 Kč a více
Hmotnost balíku do 28 kg
Balíkovna + Zásilkovna ZDARMA
Balíkovna + Zásilkovna ZDARMA
Stačí nakoupit za 999 Kč a více
Hmotnost do 20 kg resp. 5 kg u Zásilkovny

Detailní popis produktu


Tato sypká směs s vylepšenou recepturou je krásně bílá a tak se ideálně hodí k výrobě svatebního dortu. Chuťově patří tato univerzální potahovací a modelovací hmota od firmy Ireks na trhu jednoznačně k nejlepším. S hmotou se výborně pracuje, je elastická, nepraská jen je nutné ji dobře propracovat. S hmotou Montana se nemusíte bát ani výroby jedlých krajek. Naše formy na krajky se k tomu hodí ideálně.

V případě že nespotřebujete všechnu rozpracovanou hmotu, můžete jí v chladu a dobře zabalenou uchovat čerstvou až jeden měsíc.
Použití: 500 g směsi Montana, 75-85 ml vody (raději více, zahustit se dá vždy opět směsí Montana), 25 g změklého 100% tuku (Omega).

Postup přípravy: všechny suroviny (tuk musí být změklý) se spojí v robotu pomocí hnětacích háků (příp. v domácí pekárně a lze ji propracovat i ručně) v mírně lepivou hmotu, která se uloží do pevnějšího igelitového pytlíku a nechá se minimálně 3 hodiny odležet (nejlépe celý den) při pokojové teplotě. Po uležení už hmota nelepí a lze s ní rovnou pracovat. Pokud potřebujete hmotu použít ihned po přípravě, použijte menší množství vody (70ml).

Složení: cukr, sušené mléko, barvivo E171, glukózový sirup, aroma, stabilizátor E415. Hmota je bez konzervačních látek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: