Plechová dóza Alvarak kulatá Vánoční perníčci 20 cm ▹

282 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
282 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
268 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Plechová dóza Alvarak kulatá Vánoční perníčci 20 cm ▹

Detailní popis produktu

Vánoční plechová dóza je praktickým i dekorativním doplňkem pro adventní a sváteční období. Skvěle se hodí k uchování domácího cukroví, sušenek, sladkostí a dalších dobrot a zároveň díky vánočnímu designu krásně doplní sváteční výzdobu kuchyně nebo prostřeného stolu.

Dózu lze využít také pro uložení čaje, kávy nebo různých drobností. Pevné plechové provedení pomáhá chránit uložený obsah a umožňuje dózu používat opakovaně každý rok.

Díky dekorativnímu vzhledu může posloužit také jako originální dárkové balení. Stačí ji naplnit domácím cukrovím, pralinkami nebo jinými dobrotami a vytvořit tak krásný a praktický vánoční dárek.

Použití: Do dózy vložte cukroví, sušenky, sladkosti, čaj, kávu nebo jiné vhodné produkty. Před uložením pečiva doporučujeme nechat jej zcela vychladnout. Po použití dózu očistěte a důkladně osušte před dalším uložením.

Hlavní výhody:

• vhodná pro uchování cukroví, sušenek a sladkostí

• lze využít také na čaj, kávu a další drobnosti

• dekorativní vánoční vzhled

• vhodná také jako dárkové balení

• pevné a praktické plechové provedení

• opakovaně použitelná

• ideální pro adventní a vánoční období

Rozměr: 20 x 9 cm

Ilustrační foto.

Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 2024000002930
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Šablona na laskonky - kulatá  /G--LAS03
99 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
8594011951410
Italské Pumpkin spice koření 25 g ve skleněné kořence
💰 AKCE
102 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 408 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8024622085117
877b7e7e0a0ffdfb6bd92663824525ac
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
WREATH-2
Klasické retro cukrářské mini košíčky na nepečené cukroví 200ks
57 Kč
Měrná cena: 0,29 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (15 ks)
8591570033281
f6a0ce39a7cd9752ea4014ce9d1f125f
8721154440994
b9abdb9460bc1007b2bb07b271414a19
37 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021415551
cz pim 610687001001 01
23 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8721037103879
387789c7cd04f2663f416616a4828a89
25 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809021619
94e839e5cb4a0c691359f5f1f8d1d746
124 Kč
Měrná cena: 335,14 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285111796
Klasické retro cukrářské mini košíčky na nepečené cukroví 1000ks
💰 AKCE
95 Kč
(–10 %)
Měrná cena: 0,10 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
8591199726243
Cukrové perly, sněhově bílá 7mm 50g
62 Kč
Měrná cena: 124 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004382
df4328d86dc8b69c2f3baa287d06356f
202 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030095579