Sladké Potřeby Brno - expres výdejna

Aktuální info: po dobu letních práznin, zavážíme výdejnu pouze ve středu a ve čtvrtek !

Kdo jsme?

Jsme rodinný eshop se zaměřením na cukrářské potřeby. V naší pestré nabídce najdete cukrářské potřeby, jedlý papír i doplňky pro dětskou oslavu a základní svatební dekorace. Aktuálně máme skladem více než 30000 položek.

Kde nás najdete?

Naše sladká prodejna, byla v první polovině roku 2022 trvale uzavřena a nadále jsem již pouze eshop. Stále se však zabýváme online prodejem cukrářských potřeb přes zavedený eshop s možností expresního doručení v rámci Brna.

Objednejte si prosím online v našem eshopu, zboží vám dodáme třeba ještě dnes, do naší spřátelené výdejny Auto Unger v Líšni, na adrese Podruhova 5, formou expresního rozvozu, nebo klasicky kurýrem a do výdejen.

Proč Auto Unger?

Zboží do této výdejny zavážíme napřímo a to od pondělí do čtvrtka a to nejpozději ve 20 hodin, poté si ho můžete ihned až do 21:30 hod, nebo i druhý den vyzvednout. Vyzvednutí je možné i o víkendech.

Tuto výdejnu jsem zvolila pro její snadnou dostupnost, dlouhou otevírací dobu a především je zde milá obsluha.

Co nabízíme?

Prodáváme cukrářské potřeby oblíbených značek jako jsou Wilton, Silikomart, PME, Modecor nebo třeba známá Tescoma. Jedlé papíry, dortové formy, gelové barvy, potahovací hmoty, marcipán a vše co vás jen napadne kolem dortu.

Jaké jsou možnosti platby?

V případě nákupu s dobírkou, kdy si dojdete do výdejny přímo, lze platit: hotově, nebo platební kartou.

Vytvoříte-li objednávku zde na eshopu, máte možnost platit několika způsoby. Konkrétně vám nabízíme: platbu bankovním převodem na náš FIO účet, odloženou platbu s MallPay a platbu platební kartou online. Nabízíme i tzv. dobírku.

Adresa expresní výdejny?

Auto Unger

Aktuální info: po dobu letních práznin, zavážíme výdejnu pouze ve středu a ve čtvrtek !

 

výdejnu zavážíme Po-Čt v cca +- 20:00 hod

Podruhova 5

Brno - Líšeň 62800

Otevírací doba výdejny, pro výdej již připravených objednávek
 
(vždy čekejte na SMS od přepravce Zásilkovna s heslem pro výdej)
 
Po-Pá
06:00–21:30 hod 
So-Ne
08:00–19:30 hod
 

Přímo před výdejnou lze zaparkovat, nebo dojet k výdejně MHD a to BUS č. 55 a 78, zastávka Elplova a poté chodníkem podél silnice pěšky směrem dolů, je to cca 140 metrů (cca 2 minuty chůze) po pravé straně. 

 


Historie prodejny Sladké Potřeby ve fotografii