Anticol extra strong 50 g – prodej po kartonu 24 ks

23 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Anticol extra strong 50 g – prodej po kartonu 24 ks

Detailní popis produktu

Anticol extra strong 50 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Anticol extra strong 50 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Mentolové furé s náplňou 15 % s príchuťou eukalyptu a prídavkom zinku.

Složení produktu Anticol extra strong 50 g:


#ShowMore#

cukor, glukózový sirup , glukózo-fruktózový sirup, glukóza, kyselina (kyselina citrónová), arómy (mentol, eukalyptus), zvlhčovadlo (glycerol), mliečnan zinočnatý, zahusťovadlo (xantánová guma).

Jaké má produkt ALERGENY?
Neobsahuje: Neobsahuje žádné povinné deklarace alergenů

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Anticol extra strong 50 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 381kcal, Sacharidy 92,5g, Mastné kyseliny nasycené 0,3g, Bílkoviny 0,1g, Tuky 0,5g, Vláknina 0,2g, Cukry 69,9g, Sůl 0,05g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 50g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu
VÝROBCE
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4
Kategorie: Cukrovinky
EAN: 85933668

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Wilton sada vykrajovátek Kuřátko s mašlí (2 ks) /D_2308-0217
73 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
070896802170
ffe02036d179c13c2c65cc14e6c65ae4
95 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106549
Silikonová forma na 6 velikonočních vajíček
138 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8590838227660
Královská glazura cukrová poleva 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440958
c2b5a5aacdd54197c41e79237c975c18
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809126109
Vykrajovátko Zajíc s nůší 15 cm
31 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4226
986ce2ced51a8d9ee8fc860d18e6511b
217 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030141597
847f6e11d011b3d78bbdb76ea1ee1bb5
142 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622065935
Pistáciová pasta 100% Nébar 180g
366 Kč
Měrná cena: 203,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774156
Královská glazura cukrová poleva 500g
134 Kč
Měrná cena: 26,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440965
93c60173fc3945b22de235d71f5e8b20
56 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232777794
100g Kandované pomerančové kostky
54 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000015500