Cukrářská sada stěrka, váleček a šlehací metla modrá s vánočním motivem (3 ks) ▹

276 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
276 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
262 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrářská sada stěrka, váleček a šlehací metla modrá s vánočním motivem (3 ks) ▹

Detailní popis produktu

Cukrářská sada s vánočním motivem obsahuje tři praktické kuchyňské pomůcky – stěrku, váleček a šlehací metlu. Tato sada je ideální pro přípravu vánočního cukroví, dortů a dalších sladkých dobrot. Každý kus je zdoben vánočním designem, který navodí tu pravou sváteční atmosféru při pečení.

Délka stěrky: 20 cm

Délka válečku (s držadly): 22,5 cm

Délka metly: 23 cm

Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 6941301070047
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Pražené, sekané lískové ořechy v cukru - krokant 100g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
64 Kč
Měrná cena: 64 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072636759
Zlaté rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
💰 AKCE
112 Kč
Měrná cena: 224 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712317873
Poleva - citrónová 100 g
💰 AKCE
38 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8584002001101
cz pim 610687001001 01
23 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8721037103879
Kouzelné mlýnky sladký sen
196 Kč
Měrná cena: 65,33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590132430216
8df2416c7bbe0c17b2c271e9b81e9082
74 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809024016
f1a2f32842c6f5b3169b801852167725
118 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8434581038435
Dávkovací zdobička 490ml na čokoládu a královskou glazuru
32 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
4337147812989
5876c45af6a93d62ca44e79f14c4daf0
💰 AKCE
320 Kč
(–15 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594021417180
df4328d86dc8b69c2f3baa287d06356f
202 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030095579
a5dcfdd58a1c1c7b5618eb7bb5ab2745
77 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594034480089
Jedlé květy - modré a bílé 8ks
81 Kč
Měrná cena: 10,13 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599765948