Cukrová dekorace na dort mrkvičky 12ks - Gunthart

88 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
88 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
84 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová dekorace na dort mrkvičky 12ks - Gunthart

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Cukrová dekorace na dort mrkvičky 12ks - Gunthart ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Cukrová dekorace na dort mrkvičky 12ks - Gunthart, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Zajímavou ozdobou pro dorty jsou tyto cukrové mrkvičky.
Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4009853116025
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové sněhové vločky bílé a modré perleťové 50ks
191 Kč
Měrná cena: 3,82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440132
ab1c56617333c40091dca3549ba1462b
66 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4823116704626
Drobné cukrové kytičky, jemná dekorace na dort 64 ks
133 Kč
Měrná cena: 2,08 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512695762
Cukrová srdíčka - malá bílá a světle modrá 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000009892
Cukrové zdobení 12ks miminko holčička
104 Kč
Měrná cena: 8,67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516139
5db7a82b03652fc2d3bd70f3a5e938d1
139 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117534
0f6cabac37a0b20973d3e4439f3ef15a
115 Kč
Měrná cena: 2,88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117527
Cukrové kosti - 25g - kostičky z cukru, krvavé
Z RAKOUSKA 🇦🇹
93 Kč
Měrná cena: 372 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (19 ks)
4250448353824
77d8c5eee59dc1b1dd490f164f8af5ec
243 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435035230184
00ff13f20fa98d5019e04e15434541e2
89 Kč
Měrná cena: 6,85 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758711
6f241e55f628b8ccd04bb4f88e7ea315
203 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622078881
ce8133de3b31a6c7ffc0bcfd4376207a
139 Kč
Měrná cena: 11,58 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516214