Cukrová KVĚTINOVÁ VAZBA na dort, 22 cm - růže a lilie /12252CM

333 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
333 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
316 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová KVĚTINOVÁ VAZBA na dort, 22 cm - růže a lilie /12252CM
12252 CM122520
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jemná cukrová ozdoba na dort.

Dostanete 1 kytici
Celková délka: cca 22cm
Výška: cca 3,5cm
Šířka: cca 10cm

Baleno v ochranném boxu pro bezpečnou přepravu. Stačí vybalit a použít na dortu, lze dekorovat prachovým leskem.

Složení: Moučkový cukr, želatina, voda, barvivo: E 100, E 132, E 162, E 163. 

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1700 KJ / 406 kcal
tuky 0,3 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g
sacharidy 99,1 g / z toho cukry 99,1 g
protein 0,5 g
sůl 0,2 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712322525
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové dekorace - 26g Halloween dýně 8 ks
Z RAKOUSKA 🇦🇹
91 Kč
Měrná cena: 350 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250448347809
5db7a82b03652fc2d3bd70f3a5e938d1
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117534
Cukrová srdíčka - malá broskvová, růžová a modrá 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000018822
633bb9cb7fcdcc84d7dd671d78fc5bca
66 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4823116708587
Cukrové mrkvičky 16 ks
💰 AKCE
68 Kč
Měrná cena: 4,25 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516184
aef0df3e6c33ca7976effe2d0f88131e
116 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116707030
Cukrové oči - 25g - očička z cukru
Z RAKOUSKA 🇦🇹
97 Kč
Měrná cena: 388 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (25 ks)
4250448317116
Cukrová dekorace Divoké OČI 24 ks
Z RAKOUSKA 🇦🇹
88 Kč
Měrná cena: 14,67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
9100000002859
0f6cabac37a0b20973d3e4439f3ef15a
89 Kč
Měrná cena: 2,23 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117527
39909d852398bb29aff7976a4359057c
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106433
Cukrová srdíčka - malá bílá, žlutá, růžová a fialová 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000009960
Cukrové mini růže, 8ks barevné květy 2,5 cm
74 Kč
Měrná cena: 9,25 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8720143516245