Cukrová KVĚTINOVÁ VAZBA na dort, 25 cm - PIVOŇKY /12254CM

216 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
216 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
205 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová KVĚTINOVÁ VAZBA na dort, 25 cm - PIVOŇKY /12254CM
12254 CM122540
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jemná cukrová ozdoba na dort.

Dostanete 1 kytici
Celková délka: cca 25cm
Výška: cca 4,5cm
Šířka: cca 10cm

Baleno v ochranném boxu pro bezpečnou přepravu. Stačí vybalit a použít na dortu, lze dekorovat prachovým leskem.

Složení: Moučkový cukr, želatina, voda, barvivo: E 100, E 132, E 162, E 163. 

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1700 KJ / 406 kcal
tuky 0,3 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g
sacharidy 99,1 g / z toho cukry 99,1 g
protein 0,5 g
sůl 0,2 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712322549
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrová srdíčka - velká bílá a červená 50ks
177 Kč
Měrná cena: 3,54 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000010003
Cukrové dekorace bílý květ s růžovým dekorem 32 ks
90 Kč
Měrná cena: 2,81 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512695793
e24159957ea23c353321cd550d00b1f2
206 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001304180
282de2f1146ca111c39cbb1f19e73685
138 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116710108
Velké krystalky granulovaného cukru, 200g - Pearl sugar
91 Kč
Měrná cena: 45,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143517785
Cukrová květinová vazba na dort, 25 cm - kytice - růže, červená
💰 AKCE
320 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712383564
416a9ced6d7408d4e4782b1b091a3565
36 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
4823116705753
32898bf3c196784e855a3f46ec06e17e
86 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583112164
Cukrové dekorace na dort, UFO, vesmír a kosmonauti 6 ks
133 Kč
Měrná cena: 22,17 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622081829
Cukrové mrkvičky 16 ks
💰 AKCE
68 Kč
Měrná cena: 4,25 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516184
Cukrové očička WILTON 57g, drobné 7mm
96 Kč
Měrná cena: 168,42 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (11 ks)
070896171887
Jemné dortové zdobení 16ks, barevné růžičky mini
93 Kč
Měrná cena: 5,81 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516252