Cukrová srdíčka - malá bílá, žlutá a broskvová 50ks

114 Kč Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
114 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
108 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová srdíčka - malá bílá, žlutá a broskvová 50ks

Detailní popis produktu

Něžná cukrová srdíčka pro dokonalé zdobení sladkých dezertů

Romantický detail pro každou příležitost: Dodejte svým sladkým výtvorům jemný a elegantní nádech s kolekcí srdíček v bílém, žlutém a broskvovém odstínu. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší prémiové cukrářské potřeby, se kterými proměníte běžné pečení v nezapomenutelný zážitek. Tato drobná dekorace perfektně doladí rodinné oslavy, svatby i dětské párty.

Proč si produkt zamilujete

Nádherná pastelová souhra: Harmonická kombinace tří jemných barev skvěle ozdobí moderní dorty i miniaturní dezerty.

Blesková dekorace bez práce: S hotovými tvary snadno a rychle vytvoříte okouzlující narozeninový dort i bez zdlouhavého modelování z potahovací hmoty.

Spolehlivá fixace: Pro pevné umístění na suchý povrch či krém postačí kapka pro jedlé lepidlo a máte kompletně vše na dort připraveno.

Parametry a složení

Značka: CZ distribuce | EAN: 2024000009922

Rozměr a balení: 1,2 cm | 50 ks

Složení: cukr (EU)(min. 71%), modifikovaný škrob (E1422), voda, glukózový sirup, rostlinný olej (palmový), zahušťovadlo: xanthanová guma (E415), konzervant: sorban draselný (E202), vanilkové aroma, kyselina: kyselina citronová (E330), barviva: Tartrazin (E102), Žluť SY (E110)

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1662 kJ/390 kcal, tuky 5,81 g (z toho nasycené 2,91 g), sacharidy 84,56 g (z toho cukry 76,88 g), bílkoviny 0,004 g, sůl 0,01 g

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 2024000009922
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ce5ad21b25fb7d5434c735b35ab4c817
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709188
Cukrové sypání Halloween 3D prémium 42g
129 Kč
Měrná cena: 307,14 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
3700392475338
Cukrová srdíčka - malá bílá, světle modrá a tmavě modrá 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000009915
Ozdoba z královské glazury - MODRÉ KVÍTEČKA č.22
💰 AKCE
42 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 1,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3.047-22
Vánoční dekorace, cukrová stromečci
💰 AKCE
45 Kč
(–8 %)
Měrná cena: 3,75 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3.064-26
Cukrové mrkvičky 16 ks
💰 AKCE
68 Kč
Měrná cena: 4,25 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516184
Cereální srdíčka v růžové čokoládě 200g
514 Kč
Měrná cena: 257 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436585425587
ab1c56617333c40091dca3549ba1462b
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4823116704626
429f559e2a235dd4d55fdb3ee463beb3
179 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709508
168591cb7cdb77b28fe9cb8a5c3b76e8
71 Kč
Měrná cena: 5,46 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758698
Cukrové dekorace na dort, UFO, vesmír a kosmonauti 6 ks
133 Kč
Měrná cena: 22,17 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622081829
282de2f1146ca111c39cbb1f19e73685
138 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116710108