Cukrová srdíčka - velká bílá, žlutá a růžová 50ks

177 Kč Měrná cena: 3,54 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
177 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
168 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová srdíčka - velká bílá, žlutá a růžová 50ks

Detailní popis produktu

Romantické zdobení pro každý slavnostní a narozeninový dort

Krásná sladká tečka: Velká cukrová srdíčka v jemné bílé, žluté a růžové barvě okamžitě promění vaše domácí pečení v umělecké dílo. Náš eshop Sladké potřeby nabízí vše na dort, s čím snadno vykouzlíte okouzlující narozeninový dort i sváteční dezerty plné lásky.

Proč si produkt zamilujete

Rychlé a efektní použití: Jemná srdíčka stačí jednoduše položit na nadýchaný krém na dort nebo cupcaky bez zdlouhavého ručního tvarování.

Univerzální cukrářské potřeby: Na potahované dorty srdíčka spolehlivě upevníte, pokud použijete kapku pro jedlé cukrářské lepidlo.

Harmonická kombinace barev: Pastelový mix tří odstínů skvěle doplní hladká potahovací hmota na dort i další slavnostní sladkosti.

Parametry a složení

Rozměr: 2 cm | Balení: 50 ks | EAN: 2025000010611

Složení: cukr (EU)(min. 71%), modifikovaný škrob (E1422), voda, glukózový sirup, rostlinný olej (palmový), zahušťovadlo: xanthanová guma (E415), konzervant: sorban draselný (E202), vanilkové aroma, kyselina: kyselina citronová (E330), barviva: Azorubin (E122), Tartrazin (E102)

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1662 kJ/390 kcal, tuky 5,81 g (z toho nasycené 2,91 g), sacharidy 84,56 g (z toho cukry 76,88 g), bílkoviny 0,004 g, sůl 0,01 g

Upozornění: DOPORUČUJEME OSOBNÍ ODBĚR NA POBOČKÁCH. V BALÍCÍCH POSÍLÁME NA VLASTNÍ RIZIKO!

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 2025000010611
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
167 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
ef0393816ee39e01e83f3c7985aff501
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860441
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860410
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279