Cukrové diamanty pastelové 25g

70 Kč Měrná cena: 280 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
70 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
67 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové diamanty pastelové 25g

Detailní popis produktu

Zářivý třpyt a elegance pro vaše sladké dorty

Luxusní pastelový akcent: Cukrové diamanty v jemných odstínech promění každé sváteční pečení v jedinečný vizuální zážitek. Tyto precizní cukrářské potřeby dodají vašim dezertům nezaměnitelný šmrnc a královský lesk.

Proč si produkt zamilujete

Dokonalý detail pro slavnostní chvíle: Třpytivé diamanty pozvednou každý narozeninový dort i drobné cupcakes na profesionální úroveň. Na povrchu dezertu spolehlivě drží, pokud ke spojení zvolíte jedlé cukrářské lepidlo.

Jemné pastelové tóny: Harmonicky sladěné odstíny skvěle doplní moderní i klasické zdobení. Pro absolutně přesné usazení na dezert vám při práci pomůže jemná cukrářská pinzeta.

Snadná aplikace: Ať už je vaším podkladem krém nebo hladká potahovací hmota, výsledek bude vždy působit luxusním dojmem. Pořiďte si vše na dort na jednom místě, eshop Sladké potřeby je vaším spolehlivým partnerem pro sladké tvoření.

Parametry a složení

Značka: PME Anglie | EAN: 5056844801025

Složení: dextróza, kukuičný škrob, dextrin, zahušťovadlo E414, protispékavá látka E470B, aroma, leštící látky E904, E903, barviva E172, E120, E133. Může obsahovat SÓJU a MLÉKO.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1548 kJ/370 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 93 g (z toho cukry 72 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,03 g

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 5056844801025
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cereální kuličky v hořké čokoládě 5 mm 100g
75 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8594217871451
Cukrový posyp mini válečky růžové a modré 50g
33 Kč
Měrná cena: 66 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2025000014541
Cukrové perly zlaté 5 mm 50g
57 Kč
Měrná cena: 114 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000011809
Čokoládové hobliny mléčné na zdobení dortů 60g
59 Kč
Měrná cena: 98,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217873424
Čokoládové mini lentilky 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871802
Cukrové perly světle zelené 7 mm 50g
44 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013148
Šupiny z bílé polevy na dort 70g
44 Kč
Měrná cena: 62,86 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871383
Cereální kuličky v ruby čokoládě 100g
134 Kč
Měrná cena: 134 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000019824
Cereální kuličky v barevné čokoládě 5 mm 450g
451 Kč
Měrná cena: 100,22 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436585420865
Cukrový máček barevný světlý 50g
33 Kč
Měrná cena: 66 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004405
Cukrové zdobení Spring Colours bílé, růžové, zelené 50g
38 Kč
Měrná cena: 76 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016163
Cukrové perly, Christmas mix 5mm 80g - bílá, červená, zelená
💰 AKCE
97 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 121,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
6427281102485