Cukrové sněhové vločky, modré lesklé 50ks

191 Kč Měrná cena: 3,82 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
191 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
181 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové sněhové vločky, modré lesklé 50ks

Detailní popis produktu

Kouzelné perleťové sněhové vločky pro zimní pečení

Dodejte dezertům ledový půvab: Náš specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší třpytivé modré vločky, se kterými hravě ozdobíte každý zimní i tématický narozeninový dort. Tyto detailně tvarované cukrové dekorace ušetří váš čas a okamžitě promění domácí pečení v profesionální cukrářské dílo.

Proč si produkt zamilujete

Úchvatný perleťový efekt: Jemný modrý odstín s perleťovým leskem dodá slavnostnímu tvoření zasněžený styl, který skvěle vynikne na bílém krému i čokoládové polevě pro moderní dorty.

Rychlé zdobení bez námahy: V balení najdete 50 kusů hotových vloček o průměru 2,5 cm, takže snadno pořídíte vše na dort na jednom místě a bez zdlouhavého ručního modelování.

Všestranné cukrářské potřeby: Na suchém povrchu vločky spolehlivě udrží kapka pro jedlé cukrářské lepidlo, navíc se perfektně doplňují s produkty jako je potahovací hmota na dort nebo další tematické cukrové zdobení na dezerty.

Parametry a složení

EAN: 2024000009908 | Balení: 50 ks (rozměr 2,5 cm)

Složení: cukr (EU)(min. 71%), modifikovaný škrob (E1422), voda, glukózový sirup, rostlinný olej (palmový), zahušťovadlo: xanthanová guma (E415), konzervant: sorban draselný (E202), vanilkové aroma, kyselina: kyselina citronová (E330), barvivo: Brilantní modř FCF (E133)

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1662 kJ/390 kcal, tuky 5,81 g (z toho nasycené 2,91 g), sacharidy 84,56 g (z toho cukry 76,88 g), bílkoviny 0,004 g, sůl 0,01 g

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 2024000009908
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové dekorace - 19g - rodina duchů 7 ks (krásné - doporučujeme)
Z RAKOUSKA 🇦🇹
87 Kč
Měrná cena: 457,89 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
4250448353138
32898bf3c196784e855a3f46ec06e17e
86 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583112164
77d8c5eee59dc1b1dd490f164f8af5ec
203 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435035230184
Vánoční dekorace z cukru, svícen
💰 AKCE
45 Kč
(–8 %)
Měrná cena: 5 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3.064-24
Cukrové zdobení 12ks miminko holčička
80 Kč
Měrná cena: 6,67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516139
104a61d739ca4aa48618637738bf050c
4823116708594
295da117908e90bb079470ffb50a8e39
109 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622033651
168591cb7cdb77b28fe9cb8a5c3b76e8
71 Kč
Měrná cena: 5,46 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758698
ef26caada7f0188d332021645160bcff
83 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4049583117343
Cukrové dekorace bílý květ s růžovým dekorem 32 ks
90 Kč
Měrná cena: 2,81 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512695793
Cukrové zdobení Halloween 3D MIX 70g
176 Kč
Měrná cena: 251,43 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8721154441953
Cukrové dekorace na dort, UFO, vesmír a kosmonauti 6 ks
133 Kč
Měrná cena: 22,17 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622081829