Cukrové zdobení Bílý mix 80g - I LOVE CAKES | Skvělé pro Váš domácí dort

141 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
141 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
134 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové zdobení Bílý mix 80g - I LOVE CAKES | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Cukrové zdobení Bílý mix 80g - I LOVE CAKES ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Cukrové zdobení Bílý mix 80g - I LOVE CAKES, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Cukrové zdobení Bílý mix. Balení 80 g.
Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4823116715646
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové perly žluté 7 mm 50g
44 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016316
1b6b3a0935e2ccb8e2cdbd1a6c3ec422
62 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
EX6873-80
298931c03983c2e32ab5ebf7b9c7e4e4
118 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809025860
Cukrová srdíčka - malá bílá, broskvová a červená 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010581
Cukrová srdíčka - velká bílá, broskvová a červená 50ks
177 Kč
Měrná cena: 3,54 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010604
Cukrové perly, zlatožluté matné 7mm 40g
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000018808
Cukrové perly Football mix 5 mm 50g
44 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016361
f9f6668aad1ec3e1b842268edd01aaec
138 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871871
Cukrový máček tyrkysový perleťový 50g
37 Kč
Měrná cena: 74 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016057
825efff9be1b57f30181fced20577001
44 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006768
1a30758ff5ae7e2ace3bafb6735717e0
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013971
Cereální kuličky v hořké čokoládě 5 mm 100g
75 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594217871451