Cukrové zdobení Kvetoucí nebe 1kg - I LOVE CAKES | Skvělé pro Váš domácí dort

321 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
321 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
305 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové zdobení Kvetoucí nebe 1kg - I LOVE CAKES | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Cukrové zdobení Kvetoucí nebe 1kg - I LOVE CAKES ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Cukrové zdobení Kvetoucí nebe 1kg - I LOVE CAKES, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

.
Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4823116715530
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

db0ac2bb6d479d9a8999a46897f72e1c
67 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013087
Cukrový máček, červeý 50g
34 Kč
Měrná cena: 68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005662
Cukrové perly, Kitty 5mm 50g - bílá, šedá, růžová
44 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2025000016354
26fcc5bf520aa73ef4ec205ea409adab
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001236887
Cukrové perly žluté 7 mm 50g
44 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016316
e4ed6d367fa09a50bbc35ab8cd0e2f0a
44 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000014312
Cukrové perly Football mix 5 mm 50g
44 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016361
Cukrové zdobení Orange Cocktail bílé a oranžové 50g
39 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000011816
Cukrové tyčinky hnědé a zlaté 50g
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000014558
Cukrové perly zlaté 5 mm 50g
57 Kč
Měrná cena: 114 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000011809
f6540492abc527ec591c17adfefb51eb
50 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006775
Cukrové perly stříbrné matné a nebesky modré 5 mm 40g
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000018747