Cukroví jednorožci a rohy PME 25g

70 Kč Měrná cena: 280 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
70 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
67 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukroví jednorožci a rohy PME 25g

Detailní popis produktu

Kouzelné cukrové zdobení pro dokonalý narozeninový dort

Kouzlo jednorožců na dosah ruky: Proměňte každé sladké pečení v pohádkový zážitek s roztomilými cukrovými figurkami od značky PME. Specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí vše na dort, s čím snadno vytvoříte nezapomenutelný narozeninový dort plný dětské radosti.

Proč si produkt zamilujete

Blesková dekorace: Jedlé figurky jednoduše usadíte na lahodný cukrářský krém nebo polevu bez složitého modelování.

Stylový motiv: Zlatavé detaily rohů a hravé tváře jednorožců perfektně ozdobí moderní dorty i cupcakes na každou dětskou oslavu.

Snadná kombinace: Tyto cukrářské potřeby skvěle doplní jemná potahovací hmota i další pestré jedlé cukrové zdobení.

Parametry a složení

Značka: PME Anglie | EAN: 5056844801087

Složení: dextróza, kukuičný škrob, dextrin, zahušťovadlo E414, protispékavá látka E470B, aroma, leštící látky E904, E903, barviva E172, E120. Může obsahovat SÓJU a MLÉKO.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1548 kJ/370 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 93 g (z toho cukry 72 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,03 g

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 5056844801087
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové perly žluté a světle zelené 5 mm 40g
💰 AKCE
32 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2025000009356
Sladké zdobící mini marshmallow 1kg
💰 AKCE
341 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 34,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
DL57468
891fa1a2326f9219018080723b9fe80d
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000005679
120g Cukrové perly červené, bílé 7mm a máček červený
💰 AKCE
66 Kč
(–15 %)
Měrná cena: 55 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217873905
Cukrové tyčinky bílé a hnědé 50g
33 Kč
Měrná cena: 66 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000014565
Cukrové perly Sofia, 7mm 50g - fialová, bílá
59 Kč
Měrná cena: 118 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000011984
Čokoládová mini dekorace - Beruška - 16 ks  Limitovaná edice
99 Kč
Měrná cena: 6,19 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
DL34802-16
Tyčinky z bílé polevy na zdobení dortů 60g
42 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871406
Cereální kuličky v bílé čokoládě 5 mm 1,5kg
773 Kč
Měrná cena: 51,53 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436585421329
Paw patrol dekorace na dort
💰 AKCE
43 Kč
(–74 %)
Měrná cena: 5,38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
2010000027431
Cukrové zdobení zajíčci a mrkvičky 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801810
Micro Marshmallow 50g 0,5cm
69 Kč
Měrná cena: 138 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516603