Diabeta Kakao celomáčená 32 g – prodej po kartonu 24 ks

18 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Diabeta Kakao celomáčená 32 g – prodej po kartonu 24 ks

Detailní popis produktu

Diabeta Kakao celomáčená 32 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Diabeta Kakao celomáčená 32 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Oplatka s kakaovou krémovou náplní máčená kakaovou polevou s fruktózou

Složení produktu Diabeta Kakao celomáčená 32 g:


#ShowMore#

kakaová poleva 32 %, [rostlinné oleje (plně ztužený kokosový a plně ztužený řepkový, z máslovníku), sušená SYROVÁTKA, kakao se sníženým obsahem tuku 14%, fruktóza, LAKTÓZA, maltodextrin, emulgátor (lecitiny), aromata], kukuřičný škrob, bramborový škrob, rostlinné oleje (řepkový, plně ztužený řepkový, plně ztužený kokosový), fruktóza, kakao se sníženým obsahem tuku 4 %, kukuřičná mouka, amarantová mouka, sušená SYROVÁTKA, sušené MLÉKO odstředěné, zahušťovadlo (guma guar), kypřicí látky (uhličitany sodné a amonné), aroma, emulgátor (lecitiny), pražené ARAŠÍDY, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová). Obsahuje LEPEK. Může obsahovat SKOŘÁPKOVÉ PLODY, SÓJU, VEJCE a SEMENA SEZAMU.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich; Může obsahovat: Sójové boby a výrobky z nich, Skořápkové plody a výrobky z nich, Sezamová semena a výrobky z nich, Vejce a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Diabeta Kakao celomáčená 32 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 2326kJ, Bílkoviny 6,7g, Tuky 36g, Mastné kyseliny nasycené 22g, Sacharidy 49g, Cukry 23g, Vláknina 4g, Sůl 0,2g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 32g, Počet porcí v balení: 24

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v chladu a suchu
VÝROBCE
WISSA, spol. s r.o., U Rakovky 1207, 148 00 Praha 4 Kunratice
Kategorie: Oplatky, sušenky a sladké keksi
EAN: 8586008102431
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 4
Kód výrobce: 314.72
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Královská glazura cukrová poleva 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440958
8f7e061d928929e8cc16d2eebcaacd32
169 Kč
Měrná cena: 14,08 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242830512
986ce2ced51a8d9ee8fc860d18e6511b
217 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030141597
Pistáciová pasta 100% Nébar 180g
366 Kč
Měrná cena: 203,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774156
Silikonová forma na 15 mini velikonočních vajíček
108 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8590838227677
Královská glazura cukrová poleva 500g
134 Kč
Měrná cena: 26,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440965
98f1939f28258ada61ed4595b51a8a75
33 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2017000018704
Kandované kostky směs ovoce 6mm 100g
33 Kč
Měrná cena: 33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017740
ee727f99c2113310b52bd5341f21b56d
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
8592381190026
c2b5a5aacdd54197c41e79237c975c18
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809126109
Kandované třešně černé 100g
75 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017719
Wilton sada vykrajovátek Kuřátko s mašlí (2 ks) /D_2308-0217
73 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
070896802170