Dlouhá tráva z jedlého papíru 30g • modrá

56 Kč Měrná cena: 186,67 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
56 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
53 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Dlouhá tráva z jedlého papíru 30g • modrá
Dlouhá tráva z jedlého papíru 30g • modrá
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte úchvatné dorty s modrou jedlou trávou

Proměňte své pečení v umělecké dílo. Tato jemná jedlá tráva z oplatkového papíru dodá vašim výtvorům unikátní texturu a hravý vzhled, který při pečení ocení každý cukrář.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Efektní dekorace: Dlouhé nitě z jedlého papíru vytvoří bohatý objem, který okamžitě ozdobí každý narozeninový dort nebo jarní košíček.

Snadná manipulace: Díky praktickému balení na náš eshop Sladké potřeby se tráva snadno tvaruje a skvěle drží svůj objem.

Profesionální vzhled: Použijte naše cukrářské potřeby a posuňte zdobení o úroveň výš, protože u nás najdete skutečně vše na dort pro oslavu bez kompromisů.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712388736

Složení: Škrob, kukuřičný škrob, aroma, sladidlo: acesulfam-K, sacharin, barvivo: indigotin, kurkumin, červená řepa. Může obsahovat stopy PŠENICE.

Výživové hodnoty ve 100g: energie 1491kJ/351kcal, tuky 0,1g, z toho nasycené mastné kyseliny <0,1g, sacharidy 86,7g, z toho cukry 0,4g, vláknina 0,4g, bílkoviny 0,8g, sůl 0,5g.

Kategorie: Jedlý papír a obrázky
EAN: 4250712388736
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Jedlý papír  TLAPKOVÁ PATROLA (● materiál FONDÁNOVÝ DECORLIST ✴️)
DO10000351/2
Motýlci - vyřezaná dekorace z jedlého papíru 12 ks
Z RAKOUSKA 🇦🇹
103 Kč
Měrná cena: 8,58 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000994093
Jedlý papír  HARRY POTTER CUPCAKES MIX
DO10000206/2
Tráva z jedlého papíru - jemná, drcená 250 ml, zelená
97 Kč
Měrná cena: 32,33 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
DL63000-300ML
Jedlý papír  SUPER MARIO (● velikost průměr 20 cm ☝, ● materiál FONDÁNOVÝ DECORLIST ✴️)
DO1000650/2
Sada 12 ks Fotbalových míčů z jedlého papíru /13695
Z NĚMECKA 🇩🇪
44 Kč
Měrná cena: 3,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712336959
Jedlý papír  FORTNITE MISE
DO10000277/2
18872 CM188720
💰 AKCE
58 Kč
Měrná cena: 193,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712388729
Jedlý papír  PUSHEEN (● materiál FONDÁNOVÝ DECORLIST ✴️)
110 Kč
(–34 %)
+ další
🔥 OKAMŽITÉ ODESLÁNÍ
DO10000216/2
Jedlý papír  ROBLOX (● materiál FONDÁNOVÝ DECORLIST ✴️)
110 Kč
(–34 %)
+ další
🔥 OKAMŽITÉ ODESLÁNÍ
DO10000217/2
Jedlý papír  SUPER MARIO (● velikost průměr 20 cm ☝, ● materiál FONDÁNOVÝ DECORLIST ✴️)
DO1000646/2
MINECRAFT KRUH (1)
DO1000300/2