Dortové tácky kartonové - 1,5 mm, Listnatý vzor 22 cm (5 ks)

83 Kč Měrná cena: 16,60 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
83 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
79 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Dortové tácky kartonové - 1,5 mm, Listnatý vzor 22 cm (5 ks)
Zlaté dortové podložky luxusní
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dortům profesionální a elegantní vzhled

Proměňte své pečení v zážitek: Tyto kartonové dortové tácky s listnatým vzorem jsou ideálním doplňkem, který pozvedne každý váš narozeninový dort na úroveň mistrovského cukrářského díla.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Estetický design: Jemný listnatý vzor dodává podložkám luxusní vzhled, díky kterému budou vaše dorty vypadat vždy naprosto dokonale.

Praktický pomocník: Při práci v kuchyni oceníte, že tyto cukrářské potřeby usnadňují prezentaci vašich sladkých výtvorů při každé příležitosti.

Komplexní řešení: V našem eshop Sladké potřeby najdete vše, co potřebujete, včetně kvalitních pomůcek pro vše na dort, aby bylo vaše tvoření radostí.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712316289

Provedení: Kartonový tácek s listnatým vzorem, tloušťka 1,5 mm, průměr 22 cm, 5 kusů v balení.

Upozornění: Výrobek má nízkou nosnost a je určen jako dekorační tácek pod lehčí cukrářské výrobky.

Kategorie: Dortové krabice a podložky
EAN: 4250712316289
Materál: Karton
Síla podložky: 1,5 mm
Povrchová úprava: Hliníková fólie s reliéfem
Počet kusů v balení: 5
Barva: Zářivě zlatá

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Bílé dortové podložky
Z NĚMECKA 🇩🇪
107 Kč
Měrná cena: 35,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337086
Bílé dortové podložky
Z NĚMECKA 🇩🇪
85 Kč
Měrná cena: 28,33 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337079
Bílé dortové podložky
Z NĚMECKA 🇩🇪
130 Kč
Měrná cena: 43,33 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337093
Bílé dortové podložky
Z NĚMECKA 🇩🇪
156 Kč
Měrná cena: 52 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337109
Bílé dortové podložky 35 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
185 Kč
Měrná cena: 61,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337116
Zlaté lesklé tácky pod dort 25 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 16,17 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337185
Lesklé stříbrné podložky na dort 28 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
102 Kč
Měrná cena: 20,40 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712340185
Lesklé podložky na dorty stříbrný lesk
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 43 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712340208
Dortové podložky slabé 3 ks - 30 cm | zlaté lesklé, kruh
Z NĚMECKA 🇩🇪
83 Kč
Měrná cena: 27,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337208
Dortové podložky slabé 2 ks - 35 cm | zlaté lesklé, kruh
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 40,50 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337215
Dortové podložky slabé 5 ks - 28 cm | zlaté lesklé, kruh
Z NĚMECKA 🇩🇪
96 Kč
Měrná cena: 19,20 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337192
Dortové podložky slabé 8 ks - 20 cm | zlaté lesklé, kruh
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 10,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337178