Gelová barva tuba Food Colours Light Green (30 g) ▹

115 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
115 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
109 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Gelová barva tuba Food Colours Light Green (30 g) ▹

Detailní popis produktu

Gelová potravinářská barva je vysoce koncentrovaná a vhodná pro široké využití při pečení a zdobení. Skvěle se hodí k barvení potahovacích a modelovacích hmot, marcipánu, máslových i dalších krémů a dalších cukrářských směsí.

Díky hustší gelové konzistenci se barva snadno dávkuje a rovnoměrně zapracovává do hmoty. Vysoká koncentrace umožňuje dosáhnout výrazného odstínu již s malým množstvím barvy, aniž by se zbytečně měnila konzistence připravované směsi.

Gelovou barvu využijete při zdobení dortů, cupcakes, zákusků, sušenek, cake pops i dalších dezertů. Intenzitu výsledného odstínu lze jednoduše upravit množstvím přidané barvy.

Použití: Malé množství gelové barvy přidejte do potahovací nebo modelovací hmoty, marcipánu, krému či jiné vhodné cukrářské směsi a důkladně zapracujte nebo promíchejte. Barvu přidávejte postupně, dokud nedosáhnete požadované intenzity odstínu. Díky vysoké koncentraci doporučujeme začít s velmi malým množstvím.

Dávkování - návod k použití:
05.2 Ostatní cukrovinky - 0,5 g/kg, 05.4 Dekorace, polevy a náplně - 0,8 g/kg

Hlavní výhody:

• vysoce koncentrovaná gelová potravinářská barva

• vhodná do potahovacích a modelovacích hmot

• vhodná k barvení marcipánu a krémů

• stačí malé množství pro dosažení výrazného odstínu

• snadné dávkování a rovnoměrné zapracování

• umožňuje regulovat intenzitu výsledné barvy

Složení, co obsahuje produkt - Gelová barva tuba Food Colours Light Green 30 g pro cukrářské účely:

glycerin E422, propylenglykol E1520, barviva E104, E172, E133, oxid křemičitý E551, konzervant sroban draselný E202, emulgátor polysorbát 80 E433, regulátor kyselosti kyselina citronová E330

Upozornění: Barvivo E104 může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Ilustrační foto.

Kategorie: Gelové barvy
EAN: 5902211699347
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

d24169a366d553a1d5e0458d7313f435
147 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5015462180134
Gelová barva fialová 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8051277123567
Gelová barva tmavá žlutá 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123680
2cb879c8b03d6488128d73c9f5710bd8
64 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
070896058065
ad5a79ba8796ed4b95ffc6b5b57ddba4
💰 AKCE
68 Kč
(–9 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5902211694458
Gelová barva tmavá modrá 20 g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123505
bdc1f7c321eaaa23620df2abbc6cb0a4
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622068127
78d0004a4d95817d78b127879e18e6cf
110 Kč
Měrná cena: 1 100 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
8595072622493
be7fddf58cf51435ce26561f2665918f
121 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931895248
Gelová barva vánoční červená, (christmas red) 25g
115 Kč
Měrná cena: 460 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
610370673232
98006c987ef47b5034fb57bcedb46f44
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999885564279
e3eb2ab5514165e133c3280f1ac41dc5
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5902211699392