Gelová barva tuba Food Colours Turquoise (30 g) ▹

115 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
115 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
109 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Gelová barva tuba Food Colours Turquoise (30 g) ▹

Detailní popis produktu

Gelová potravinářská barva je vysoce koncentrovaná a vhodná pro široké využití při pečení a zdobení. Skvěle se hodí k barvení potahovacích a modelovacích hmot, marcipánu, máslových i dalších krémů a dalších cukrářských směsí.

Díky hustší gelové konzistenci se barva snadno dávkuje a rovnoměrně zapracovává do hmoty. Vysoká koncentrace umožňuje dosáhnout výrazného odstínu již s malým množstvím barvy, aniž by se zbytečně měnila konzistence připravované směsi.

Gelovou barvu využijete při zdobení dortů, cupcakes, zákusků, sušenek, cake pops i dalších dezertů. Intenzitu výsledného odstínu lze jednoduše upravit množstvím přidané barvy.

Použití: Malé množství gelové barvy přidejte do potahovací nebo modelovací hmoty, marcipánu, krému či jiné vhodné cukrářské směsi a důkladně zapracujte nebo promíchejte. Barvu přidávejte postupně, dokud nedosáhnete požadované intenzity odstínu. Díky vysoké koncentraci doporučujeme začít s velmi malým množstvím.

Dávkování - návod k použití:
05.2 Ostatní cukrovinky - 6,0 g/kg, 05.4 Dekorace, polevy a náplně - 10,0 g/kg

Hlavní výhody:

• vysoce koncentrovaná gelová potravinářská barva

• vhodná do potahovacích a modelovacích hmot

• vhodná k barvení marcipánu a krémů

• stačí malé množství pro dosažení výrazného odstínu

• snadné dávkování a rovnoměrné zapracování

• umožňuje regulovat intenzitu výsledné barvy

Složení, co obsahuje produkt - Gelová barva tuba Food Colours Turquoise 30 g pro cukrářské účely:

glycerin E422, barviva E172, E133, propylenglykol E1520, oxid křemičitý E551, konzervant sroban draselný E202, emulgátor polysorbát 80 E433, regulátor kyselosti kyselina citronová E330

Ilustrační foto.

Kategorie: Gelové barvy
EAN: 5902211699422
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Gelová barva SweetArt tuba Yellow (30 g) ▹
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281104458
3a1ee3558ec0bacabf94c4b9ea818bb5
109 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5902768812220
e232f90f17492814adcd5bcd632df2ba
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512691580
Gelová barva, matná Růžová 20g (pink)
167 Kč
Měrná cena: 835 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
634158712647
9de9e093705c46c10f5d088fa4d64e9d
88 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622068141
WYDAJNY BARWNIK SPOZYWCZY W ZELU MODECOR FIOLETOWY DO TORTU CIAST 20G TUBKA
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
MO23278
Gelová barva zelená pastelová, (peppermint) 25g
115 Kč
Měrná cena: 460 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
610370673621
Gelová barva žloutkově žlutá, (egg yellow) 25g
115 Kč
Měrná cena: 460 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
610370673164
530fd1f8f7e3f5acdc48c3e44ad4bf93
143 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999092901515
Gelová barva karamelově hnědá, (caramel ivory) 25g
115 Kč
Měrná cena: 460 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
610370673379
Gelová barva červená RED 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123543
e9cf9483cf0c42675d9358d4a548d596
114 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512691238