Gelová barva extra purple 42g - Sugarflair | Cukrářské potřeby

243 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
243 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
231 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Gelová barva extra purple 42g - Sugarflair | Cukrářské potřeby

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Gelová barva extra purple 42g - Sugarflair ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Gelová barva extra purple 42g - Sugarflair, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Gelová barva purple extra. Balení 42 g.
Kategorie: Gelové barvy
EAN: 634158999543
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

be2ad501b3acb6ffc1cd700db0237acc
109 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5902768812015
1a771905091d9d40c8c508a24877d181
64 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
070896058119
Gelová barva burgundová 20 g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123673
10cb279ee94575da035eacce5bb49dad
907 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700000509104
cd656b260784b1f3d5b77cfe73ffbf2d
143 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5015462180264
be7fddf58cf51435ce26561f2665918f
121 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931895248
3a1ee3558ec0bacabf94c4b9ea818bb5
109 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5902768812220
e9cf9483cf0c42675d9358d4a548d596
114 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512691238
233fba3aaf9bf3737142eca40bc6d7cd
139 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5015462180059
7cec9d6f6af35100ec9161af3efbe5cf
102 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512691528
Gelová barva karamelově hnědá, (caramel ivory) 25g
115 Kč
Měrná cena: 460 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
610370673379
Gelová barva červená RED 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123543