Gelová barva vánoční červená 30g - FunCakes | Cukrářské potřeby

102 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
102 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
97 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Gelová barva vánoční červená 30g - FunCakes | Cukrářské potřeby

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Gelová barva vánoční červená 30g - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Gelová barva vánoční červená 30g - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Gelová barva pro barvení těst, krémů a potahovacích hmot. 30 g v balení.
Kategorie: Gelové barvy
EAN: 8720512691504
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Gelová barva vínově fialová, (grape violet) 25g
98 Kč
Měrná cena: 392 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
610370673454
193ebdcf76009a2cac57e07994a43fd4
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211699484
Gelová barva hnědá 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123529
Gelové barvy, sada 6 ks základních barev
460 Kč
(–12 %)
Měrná cena: 76,67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
070896058041
Gelová barva světlá růžová 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8051277123604
3787c29e9814cf58d8368116ad4f06c1
92 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622068042
Gelová barva fialová 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8051277123567
e9e1ea8d981f7b238df6c814267ed944
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
070896058812
10cb279ee94575da035eacce5bb49dad
907 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700000509104
3708cc7a18aaa3bb77201ba05d8e037a
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
070896058676
Gelová barva světlá zelená 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123550
2cb879c8b03d6488128d73c9f5710bd8
64 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
070896058065