Gelová barva - Zářivé žlutá - 25g | Cukrářské potřeby

137 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
137 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
130 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Gelová barva - Zářivé žlutá - 25g | Cukrářské potřeby

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Gelová barva - Zářivé žlutá - 25g ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Gelová barva - Zářivé žlutá - 25g, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

.
Kategorie: Gelové barvy
EAN: 5015462180257
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

e9cf9483cf0c42675d9358d4a548d596
114 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512691238
98006c987ef47b5034fb57bcedb46f44
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999885564279
Gelová barva bílá 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123499
9ab8c05d78f8d5f5460e67392dd7d5db
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211699453
970cc68cc097117daec971c6d00c67ba
86 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
070896058836
Gelová barva pro cukráře, bílá - White Snow 50g
123 Kč
Měrná cena: 246 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092903281
Gelová barva sytá zelená 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277123710
de929292ea9ce0c872459c76ed6a15d2
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5015462180080
51557459fa72793d386c2ca180a6b809
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211699439
be2ad501b3acb6ffc1cd700db0237acc
109 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5902768812015
be7fddf58cf51435ce26561f2665918f
121 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931895248
9de9e093705c46c10f5d088fa4d64e9d
88 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622068141