Hašlerky Extra silné 90 g

37 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
37 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
35 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Hašlerky Extra silné 90 g

Detailní popis produktu

Hašlerky Extra silné 90 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Hašlerky Extra silné 90 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Drops s příchutí bylin a mentolu.

Složení produktu Hašlerky Extra silné 90 g:


#ShowMore#

Složení: cukr, glukózový sirup, barvivo (rostlinná uhlíková čerň), aromata (anetol, přírodní mentol), bylinné extrakty (meduňka, jitrocel), anýzová silice.

Jaké má produkt ALERGENY?
Neobsahuje: Neobsahuje žádné povinné deklarace alergenů

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Hašlerky Extra silné 90 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 399kcal, Tuky 0,5g, Mastné kyseliny nasycené 0,1g, Bílkoviny 0,1g, Sacharidy 97g, Vláknina 0,1g, Cukry 75,5g, Sůl 0,03g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 90g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Uchovejte v suchu, chraňte před teplem.; Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
VÝROBCE
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 31
Kategorie: Cukrové sladkosti pro malé i velké
EAN: 8593893306226

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

5ab4223c8a6a7785cd953248e922d97f
82 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8592381093822
413ff3f122a8baf17493774e438f4653
155 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030131192
Kandované třešně černé 100g
75 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017719
Mandlová pasta 100% Nébar 180g
209 Kč
Měrná cena: 116,11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774118
Pistáciová pasta 100% Nébar 180g
366 Kč
Měrná cena: 203,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774156
8f7e061d928929e8cc16d2eebcaacd32
169 Kč
Měrná cena: 14,08 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242830512
Silikonová forma na 6 velikonočních vajíček
138 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8590838227660
986ce2ced51a8d9ee8fc860d18e6511b
217 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030141597
b60bdded766c9d8ce7b8104dee2626d6
373 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592381170035
100g Kandované pomerančové kostky
54 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000015500
847f6e11d011b3d78bbdb76ea1ee1bb5
142 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622065935
Tahini sezamová pasta 100% Nébar 180g
140 Kč
Měrná cena: 77,78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774187