Kinder Figurka Halloween 35 g

41 Kč Měrná cena: 117,14 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
41 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
39 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Kinder Figurka Halloween 35 g

Detailní popis produktu

Kinder Figurka Halloween rozzáří každou strašidelnou oslavu

Zábavná a neodolatelně chutná: Tato oblíbená dutá figurka z jemné čokolády nesmí chybět na žádné podzimní party. Skvěle oživí vaše tematické dorty a přinese obrovskou radost každému malému koledníkovi.

Proč si produkt zamilujete

Dokonalá čokoládová chuť: Kombinace mléčné čokolády a sametové náplně je sázkou na jistotu pro halloweenské pečení i sladké odměňování. Postavička zaručeně promění klasický narozeninový dort v tematický hit, obzvlášť když jej usadíte na pevnou dortovou podložku.

Rychlé a efektní zdobení: Motiv stačí jednoduše umístit na hotový dezert a rázem získáte ohromující dekoraci. Pro bezpečné připevnění na polevu doporučujeme jako jedlé lepidlo použít rozpuštěnou čokoládu.

Profesionální výsledek bez námahy: Specialisté z eshop Sladké potřeby radí figurku zakomponovat do temného aranžmá. Vyberte si u nás profesionální cukrářské potřeby i vše na dort a dodejte scéně hloubku pomocí prachové barvy nanesené v okolí postavičky.

Parametry a složení

Složení: Čokoláda MLÉČNÁ 45% (cukr),MLÉKO je plné v prášku,kakaový tuk, kakaová hmota, emulgátor:SÓJOVÉ lecitiny, vanilin), MLÉKO odtučněné v prášku 17,5 %,cukr,rostlinné tuky (palmový, bambucký), MÁSLO dehydrované,emulgátor: SÓJOVÉ lecitiny, vanilin. Celkový obsah mléčných složek: 32 %. Celkový obsah kakaových složek: 14,5 %.

Značka: Kinder | EAN: 80846116

Země původu: Polsko | Hrubá hmotnost jednotky / bal

Kategorie: Čokolády a sladké laskominy
EAN: 80846116
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

86127338d7b14fe456973b7bb1c44674
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8592381184575
Kandované třešně černé 100g
75 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017719
Královská glazura cukrová poleva 500g
134 Kč
Měrná cena: 26,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440965
ffe02036d179c13c2c65cc14e6c65ae4
124 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106549
Wilton sada vykrajovátek Kuřátko s mašlí (2 ks) /D_2308-0217
73 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
070896802170
696b390796ea483349b8a70d08511dc0
92 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8592381185688
e9d5ac99b9f1777ea086f729aeaa08b7
76 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010048
98f1939f28258ada61ed4595b51a8a75
33 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2017000018704
93c60173fc3945b22de235d71f5e8b20
80 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232777794
Vykrajovátko Zajíc s nůší 15 cm
31 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4226
Pistáciová pasta 100% Nébar 180g
366 Kč
Měrná cena: 203,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774156
Dlouhá tráva z jedlého papíru 25g + sladká vejce 50g - pastelová barva
💰 AKCE
106 Kč
(–8 %)
Měrná cena: 141,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (16 ks)
4000266377010