kinder Happy Hippo 20,7 g – prodej po kartonu 28 ks

18 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
kinder Happy Hippo 20,7 g – prodej po kartonu 28 ks

Detailní popis produktu

kinder Happy Hippo 20,7 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . kinder Happy Hippo 20,7 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Oplatka s mléčnou (36 %) a lískoořechovou (36 %) náplní.

Složení produktu kinder Happy Hippo 20,7 g:


#ShowMore#

Složení: cukr, rostlinné tuky (palmový, shea), sušené odstředěné MLÉKO (12,5 %), LÍSKOVÉ OŘECHY (12 %), PŠENIČNÁ mouka (8,5 %), sušené plnotučné MLÉKO (7,5 %), sušená syrovátka (z MLÉKA), PŠENIČNÝ škrob, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); slunečnicový olej, MLÉČNÉ bílkoviny, kypřicí látky (hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný), jedlá sůl, vanilin, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku. Obsah mléčné sušiny: nejméně 20 % z celkové hmotnosti.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Skořápkové plody a výrobky z nich, Sójové boby a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - kinder Happy Hippo 20,7 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 2460kJ, Bílkoviny 8,5g, Tuky 38,9g, Mastné kyseliny nasycené 16,8g, Sacharidy 50,3g, Cukry 43,6g, Sůl 0,35g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 20g, Počet porcí v balení: 1

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
VÝROBCE
Ferrero Česká s.r.o., Karla Engliše 6/3201, 150 00 Praha 5
Kategorie: Čokolády a sladké laskominy
EAN: 80052456
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 48
Kód výrobce: 332.64
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

100g Kandované pomerančové kostky
54 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000015500
Silikonová forma na 15 mini velikonočních vajíček
108 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8590838227677
Kandované třešně černé 100g
75 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017719
847f6e11d011b3d78bbdb76ea1ee1bb5
142 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622065935
Dlouhá tráva z jedlého papíru 25g + sladká vejce 50g - pastelová barva
💰 AKCE
106 Kč
(–8 %)
Měrná cena: 141,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (16 ks)
4000266377010
8f7e061d928929e8cc16d2eebcaacd32
169 Kč
Měrná cena: 14,08 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242830512
Pistáciová pasta 100% Nébar 180g
366 Kč
Měrná cena: 203,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774156
Wilton sada vykrajovátek Kuřátko s mašlí (2 ks) /D_2308-0217
73 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
070896802170
Tahini sezamová pasta 100% Nébar 180g
140 Kč
Měrná cena: 77,78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774187
Kandované třešně červené 100g
73 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017702
Královská glazura cukrová poleva 500g
134 Kč
Měrná cena: 26,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440965
986ce2ced51a8d9ee8fc860d18e6511b
217 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030141597