Knoppers Xmas minis 200 g

106 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
106 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
101 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Knoppers Xmas minis 200 g

Detailní popis produktu

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 200g
Kategorie: Oplatky, sušenky a sladké keksi
EAN: 4014400929010
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 0
Kód výrobce: 70.45
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Silikonová forma na 6 velikonočních vajíček
138 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8590838227660
Kandované třešně černé 100g
75 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017719
fdd0dd75745e4054a0fe2e26712b8131
114 Kč
Měrná cena: 9,50 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106495
Tahini sezamová pasta 100% Nébar 180g
140 Kč
Měrná cena: 77,78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774187
Dlouhá tráva z jedlého papíru 25g + sladká vejce 50g - pastelová barva
💰 AKCE
106 Kč
(–8 %)
Měrná cena: 141,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (16 ks)
4000266377010
847f6e11d011b3d78bbdb76ea1ee1bb5
142 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622065935
Pistáciová pasta 100% Nébar 180g
366 Kč
Měrná cena: 203,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774156
ffe02036d179c13c2c65cc14e6c65ae4
124 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106549
Královská glazura cukrová poleva 500g
134 Kč
Měrná cena: 26,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440965
b60bdded766c9d8ce7b8104dee2626d6
373 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592381170035
413ff3f122a8baf17493774e438f4653
155 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030131192
Wilton sada vykrajovátek Kuřátko s mašlí (2 ks) /D_2308-0217
73 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
070896802170