Lesklé sytě růžové, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G

48 Kč Měrná cena: 0,96 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
48 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
46 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Lesklé sytě růžové, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
Lesklé sytě růžové, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalé květinové dekorace, které rozzáří každý narozeninový dort

Získejte profesionální vzhled vašich cukrářských děl s floristickými drátky Cake Masters. Tyto vysoce kvalitní aranžovací pomůcky jsou nezbytností pro každé precizní pečení a tvorbu cukrových květin, které na oslavě zaručeně vyniknou.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Sytě růžová lesklá barva dodá vašim aranžmá jedinečný šmrnc a eleganci.

Optimální pevnost: Ideální síla drátku 0,812 mm zajišťuje skvělou stabilitu při tvorbě květinových vazeb, které využijete jako dekorace na dorty.

Vše na dort na jednom místě: V našem eshop Sladké potřeby najdete i další nezbytné floristické pásky nebo cukrářské potřeby pro modelování.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712336461

Specifikace: Balení obsahuje 50 kusů floristických drátků o délce 36 cm a síle 24G (0,812 mm).

Upozornění: Při aplikaci do moučníků doporučujeme použít plastové brčko, do kterého drátek zasunete, aby se zabránilo přímému kontaktu dekorace s korpusem či krémem.

Kategorie: Floristické potřeby
EAN: 4250712336461

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zelené, cukrářské floristické drátky 0,04 mm Cake Masters, 100 ks 26G
Z NĚMECKA 🇩🇪
68 Kč
Měrná cena: 0,68 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4250712322716
Zelené, cukrářské floristické drátky 1,02 mm Cake Masters, 50 ks 18G
Z NĚMECKA 🇩🇪
73 Kč
Měrná cena: 1,46 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712323409
Matné sytě růžové, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
Měrná cena: 0,96 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712336331
Lesklé sytě červené, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
Měrná cena: 0,96 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
4250712336447
Lesklé sytě červené, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
Měrná cena: 0,96 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712336454
Červené, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
Z NĚMECKA 🇩🇪
51 Kč
Měrná cena: 1,02 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4250712336324