Lindt Dubai Snack Bar 40 g

170 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
170 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
162 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Lindt Dubai Snack Bar 40 g

Detailní popis produktu


Složení produktu Lindt Dubai Snack Bar 40 g:


#ShowMore#

INGREDIENCE: cukr, PISTÁCIOVO-cukrářská náplň 26% [PISTÁCIE* 45 %, cukrářské nitě* 10 % (PŠENIČNÁ mouka, pitná voda, kukuřičný škrob, slunečnicový olej, jedlá sůl), cukr, bezvodý MLÉČNÝ tuk, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, MANDLE, sušené odstředěné mléko, LÍSKOVÉ OŘECHY, jedlá sůl, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, sirup z invertního cukru, aromata], kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota*, LAKTÓZA, sušené odstředěné MLÉKO, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, extrakt z JEČNÉHO sladu, ovocné a zeleninové koncentráty (světlice barvířská, citron), aroma.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Skořápkové plody a výrobky z nich, Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; Může obsahovat: Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), Sójové boby a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Lindt Dubai Snack Bar 40 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 554kcal, Bílkoviny 8,4g, Tuky 35g, Mastné kyseliny nasycené 18g, Sacharidy 50g, Cukry 45g, Sůl 0,36g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Obsah pevného podílu: 40g, Hmotnost obsahu: 40g
Kategorie: Čokolády a sladké laskominy
EAN: 4000539398780
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 0
Kód výrobce: 113.23
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

696b390796ea483349b8a70d08511dc0
92 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8592381185688
8f7e061d928929e8cc16d2eebcaacd32
169 Kč
Měrná cena: 14,08 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242830512
Wilton sada vykrajovátek Kuřátko s mašlí (2 ks) /D_2308-0217
73 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
070896802170
c2b5a5aacdd54197c41e79237c975c18
99 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809126109
Tahini sezamová pasta 100% Nébar 180g
140 Kč
Měrná cena: 77,78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774187
b60bdded766c9d8ce7b8104dee2626d6
373 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592381170035
Mandlová pasta 100% Nébar 180g
209 Kč
Měrná cena: 116,11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774118
Královská glazura cukrová poleva 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440958
86127338d7b14fe456973b7bb1c44674
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8592381184575
Dlouhá tráva z jedlého papíru 25g + sladká vejce 50g - pastelová barva
💰 AKCE
106 Kč
(–8 %)
Měrná cena: 141,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (16 ks)
4000266377010
Silikonová forma na 15 mini velikonočních vajíček
108 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8590838227677
413ff3f122a8baf17493774e438f4653
155 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030131192