1 ks - Lindt Excellence Extra Creamy čokoláda mléčná 100 g

standardní cena: 119 Kč –23 % 91 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
91 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
86 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
1 ks - Lindt Excellence Extra Creamy čokoláda mléčná 100 g
cz pim 334057008002 00
119 Kč –23 %

Detailní popis produktu

1 ks - Lindt Excellence Extra Creamy čokoláda mléčná 100 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . 1 ks - Lindt Excellence Extra Creamy čokoláda mléčná 100 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Extra jemná mléčná čokoláda. Obsah kakaové sušiny nejméně 30%. Obsah mléčné sušiny nejméně 20%.

Složení produktu 1 ks - Lindt Excellence Extra Creamy čokoláda mléčná 100 g:


#ShowMore#

Cukr, Kakaové máslo, Sušené plnotučné MLÉKO, Kakaová hmota, MLÉČNÝ tuk, LAKTÓZA, Sušené odstředěné MLÉKO, Extrakt JEČNÉHO SLADU, Emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), Aroma (vanilin), Obsah kakaové sušiny nejméně 30%, Obsah mléčné sušiny nejméně 20%

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, Sójové boby a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); Může obsahovat: Sezamová semena a výrobky z nich, Skořápkové plody a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - 1 ks - Lindt Excellence Extra Creamy čokoláda mléčná 100 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 2369kcal, Bílkoviny 12,5g, Tuky 37g, Mastné kyseliny nasycené 23g, Sacharidy 51g, Cukry 50g, Sůl 0,28g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 100g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu
Kategorie: Čokolády a sladké laskominy
EAN: 3046920011013

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

5ab4223c8a6a7785cd953248e922d97f
82 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8592381093822
b60bdded766c9d8ce7b8104dee2626d6
373 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592381170035
Mandlová pasta 100% Nébar 180g
209 Kč
Měrná cena: 116,11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774118
e9d5ac99b9f1777ea086f729aeaa08b7
76 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010048
Královská glazura cukrová poleva 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440958
Pistáciová pasta 100% Nébar 180g
366 Kč
Měrná cena: 203,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774156
Silikonová forma na 15 mini velikonočních vajíček
108 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8590838227677
Dlouhá tráva z jedlého papíru 25g + sladká vejce 50g - pastelová barva
💰 AKCE
106 Kč
(–8 %)
Měrná cena: 141,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (16 ks)
4000266377010
Vykrajovátko Zajíc s nůší 15 cm
31 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4226
98f1939f28258ada61ed4595b51a8a75
33 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2017000018704
847f6e11d011b3d78bbdb76ea1ee1bb5
142 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622065935
86127338d7b14fe456973b7bb1c44674
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8592381184575