Luxusní řecké trubičky s krémem 115g Caprice - čokoládové

89 Kč Měrná cena: 77,39 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
89 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
85 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Luxusní řecké trubičky s krémem 115g Caprice - čokoládové

Detailní popis produktu

 

Caprice Classic – Legendární oplatkové trubičky s oříškovým krémem (115 g)

 
Dopřejte si sladkou ikonu z Řecka! Caprice Classic od rodinné firmy Papadopoulos jsou víc než jen oplatka – je to neodolatelná kombinace křupavého, jemně pečeného těsta a bohaté náplně z lískových oříšků a kakaa, která se rozplývá na jazyku.
Tato 115g plechovka je ideálním společníkem na cesty, do kanceláře nebo jako sladká pozornost pro vaše blízké. Díky praktickému balení zůstávají trubičky dokonale křehké a čerstvé až do posledního kousnutí.
 
Proč si zamilujete Caprice Classic?
  • Jedinečná receptura: Bohatý krém (63 %) s pravými lískovými oříšky.
  • Dokonalá křupavost: Jemná oplatka, která tvoří harmonický kontrast k jemné náplni.
  • Univerzální pochoutka: Skvělé ke kávě, čaji, jako ozdoba dezertů nebo jen tak pro radost.
  • Tip pro fajnšmekry: Dejte plechovku na chvíli do mrazáku – zmražená náplň chutná jako nejjemnější zmrzlina!
 
Složení a specifikace
  • Složení: cukr, pšeničná mouka, rostlinné oleje, laktóza, lískooříšková pasta 6 %, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, mléčné proteiny, sušené odstředěné mléko, emulgátor (sójový lecitin), jedlá sůl, aroma.
  • Alergeny: Obsahuje lepek, mléko, lískové ořechy, sóju. Může obsahovat stopy arašídů.
  • Hmotnost: 115 g
  • Výrobce: Papadopoulos (Řecko)

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1910 kJ/ 454 kcal; Tuky: 15 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 9,6 g; Sacharidy: 74 g; z toho cukry: 47 g; Bílkoviny: 4,2 g; Sůl: 0,17 g

Země původu: Řecko

Výrobce: Gunz Warenhandels GmbH,Zollweg 1, 6841 Mäder, Rakousko

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 5201004021328
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
328 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
211 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
195 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
ec8c5d646f4979438f44331764b93f86
117 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860427
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811531