Mini Marshmallows, maršmeloun na dort 50g | Skvělé pro Váš domácí dort

92 Kč Měrná cena: 184 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
92 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
87 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Mini Marshmallows, maršmeloun na dort 50g | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Hravé mini marshmallows FunCakes pro originální zdobení

Sladká tečka pro vaše tvoření: Drobné maršmelouny o velikosti přibližně 1 cm představují ideální volbu pro moderní pečení a snadno promění každý dětský i narozeninový dort v nezapomenutelné dílo. Náš specializovaný eshop Sladké potřeby přináší tuto jemnou pastelovou dekoraci, se kterou hravě doladíte poháry, horkou čokoládu i slavnostní dorty.

Proč si produkt zamilujete

Pestrá pastelová směs: Harmonický mix bílé, žluté, zelené a růžové barvy dodá vašim sladkostem okamžitou jiskru a neodolatelný vzhled.

Rychlé a čisté zdobení: Praktické balení v krabičce zaručuje velmi snadnou manipulaci, což ocení každý, kdo hledá spolehlivé cukrářské potřeby.

Všestranná kombinovatelnost: Tyto nadýchané kousky skvěle doplní hladká potahovací hmota na dort, barevný jedlý posyp na dort i lesklá cukrářská poleva na dort, takže snadno pořídíte vše na dort na jediném místě.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720143516597

Velikost: cca 1 cm | Hmotnost: 50 g

Barvy: bílá, žlutá, zelená, růžová

Použití: používejte jako dekoraci na dezerty nebo pro přímou konzumaci.

Složení: Glukózo-fruktózový sirup (46 %), cukr (33 %), voda, vepřová želatina, kukuřičný škrob, koncentrát (spirulina, světlice barvířská), aroma, barvivo (E100, E162).

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota: 1364 kJ/321 kcal, tuky: 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, sacharidy: 76 g, z toho cukry: 62 g, bílkoviny: 4,6 g, sůl: 0,02 g.

Skladování: V suchu a chladu, při teplotě 10-25 °C, chránit před přímým slunečním zářením a vlhkostí.

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 8720143516597
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811531
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
328 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
188 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
120 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860410
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
118 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496