Oči na cupcaky 24ks - Gunthart | Skvělé pro Váš domácí dort

114 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
114 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
108 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Oči na cupcaky 24ks - Gunthart | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Oči na cupcaky 24ks - Gunthart ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Oči na cupcaky 24ks - Gunthart, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Balení cukrových očí pro zdobení cupcakes. 24 ks v balení.
Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4049583117015
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

6338e42d86de38f2865b4661b73ca744
200 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709485
Cukrová srdíčka - malá bílá, žlutá, růžová a fialová 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000009960
Jemné květy z cukru, bílo fialové 24 ks
💰 AKCE
109 Kč
Měrná cena: 4,54 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512695823
Cukrové mrkvičky 16 ks
💰 AKCE
68 Kč
Měrná cena: 4,25 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516184
Sladké mini perličky - máček Halloween 80g
109 Kč
Měrná cena: 136,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512693195
Jedlé, cukrové tropické listy - 6 ks, ozdoba na dort
133 Kč
Měrná cena: 22,17 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622084127
429f559e2a235dd4d55fdb3ee463beb3
257 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709508
Cukrové sypání Halloween 4v1 Haunted MIX 100g
169 Kč
Měrná cena: 1 690 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8721154447757
6f241e55f628b8ccd04bb4f88e7ea315
203 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622078881
39909d852398bb29aff7976a4359057c
129 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106433
bfc4ff04f284766243ed2dd932966d0c
💰 AKCE
118 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4049583116315
Cukrové dekorace - 26g Halloween dýně 8 ks
Z RAKOUSKA 🇦🇹
93 Kč
Měrná cena: 357,69 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250448347809