OPAVIA Tatranky čokoládové 47 g

22 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
22 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
21 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
OPAVIA Tatranky čokoládové 47 g

Detailní popis produktu

OPAVIA Tatranky čokoládové 47 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . OPAVIA Tatranky čokoládové 47 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Oplatka s čokoládovou náplní (71 %) obvodově máčená v tmavé polevě (7,2 %).

Složení produktu OPAVIA Tatranky čokoládové 47 g:


#ShowMore#

PŠENIČNÁ mouka, cukr, rostlinné tuky a olej (palmový, řepkový, kokosový, palmojádrový v různém poměru), tmavá poleva 7,2 % [cukr, rostlinný tuk (palmojádrový), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, E 476), aroma], k

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Skořápkové plody a výrobky z nich, Sójové boby a výrobky z nich, Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - OPAVIA Tatranky čokoládové 47 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 2240kcal, Bílkoviny 9,2g, Tuky 30g, Mastné kyseliny nasycené 17,5g, Sacharidy 57g, Cukry 37g, Sůl 0,18g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 47g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu
Kategorie: Oplatky, sušenky a sladké keksi
EAN: 8593894813273
Možnost celého kartonu: ANO - 36 ks

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Mango křupky 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
60 Kč
Měrná cena: 300 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712308598
Cukrové zdobení - jarní - Velikonoční směs 100g /16672
Z NĚMECKA 🇩🇪
46 Kč
Měrná cena: 460 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712366727
b60bdded766c9d8ce7b8104dee2626d6
373 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592381170035
Sladké zdobení - křupavé kousky MÁTY PEPRNÉ 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
65 Kč
Měrná cena: 3 250 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712310584
Sladké zdobení - křupavé JAHODY 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
61 Kč
Měrná cena: 305 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712304675
ffe02036d179c13c2c65cc14e6c65ae4
95 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106549
Cukrová dekorace – Malý jelen /19147
Z NĚMECKA 🇩🇪
198 Kč
Měrná cena: 2 828,57 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391477
Tahini sezamová pasta 100% Nébar 180g
140 Kč
Měrná cena: 77,78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774187
Sladké zdobení - křupavé kousky POMERANČE 20g /10861
Z NĚMECKA 🇩🇪
60 Kč
Měrná cena: 3 000 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712308611
Čokoládové včeličky - vosy 30 ks /20733
Z NĚMECKA 🇩🇪
264 Kč
Měrná cena: 8,80 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4039356051547