Orion Banány v čokoládě 45 g – prodej po kartonu 48 ks

21 Kč Měrná cena: 46,67 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Orion Banány v čokoládě 45 g – prodej po kartonu 48 ks

Detailní popis produktu

Orion Banány v čokoládě 45 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Orion Banány v čokoládě 45 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Želé s chutí banánů máčené v hořké čokoládě.

Složení produktu Orion Banány v čokoládě 45 g:


#ShowMore#

cukr, glukózový sirup, pitná voda, kakaová hmota, dextrin (rozpustná kukuřičná vláknina), kakaové máslo, rostlinné tuky (palmový, Shea), mléčný tuk, banánová šťáva z koncentrátu 0,6 %, želírující látka (pektiny), kyselina (kyselina citronová), regulátor kyselosti (citronany sodné), sušené vaječné bílky, emulgátory (lecitiny, polyglycerylpolyricinoleát), přírodní aromata, barvivo (riboflavin), sušené mléko. Vedle kakaového másla obsahuje hořká čokoláda rostlinné tuky.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Vejce a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); Může obsahovat: Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich, Sójové boby a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Orion Banány v čokoládě 45 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 376kcal, Sacharidy 52g, Tuky 9g, Bílkoviny 1,4g, Mastné kyseliny nasycené 68g, Vláknina 6,6g, Cukry 6,6g, Sůl 0,15g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 45g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
VÝROBCE
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4
Kategorie: Čokolády a sladké laskominy
EAN: 85917095
Možnost celého kartonu: ANO - 48 ks

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Dlouhá tráva z jedlého papíru 25g + sladká vejce 50g - pastelová barva
💰 AKCE
106 Kč
(–8 %)
Měrná cena: 141,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (16 ks)
4000266377010
ffe02036d179c13c2c65cc14e6c65ae4
95 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106549
Kandované citronové kostky 6 mm 100g
33 Kč
Měrná cena: 33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017733
8f7e061d928929e8cc16d2eebcaacd32
169 Kč
Měrná cena: 14,08 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242830512
696b390796ea483349b8a70d08511dc0
92 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8592381185688
5ab4223c8a6a7785cd953248e922d97f
82 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8592381093822
847f6e11d011b3d78bbdb76ea1ee1bb5
142 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622065935
e9d5ac99b9f1777ea086f729aeaa08b7
68 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010048
Wilton sada vykrajovátek Kuřátko s mašlí (2 ks) /D_2308-0217
73 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
070896802170
Královská glazura cukrová poleva 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440958
b60bdded766c9d8ce7b8104dee2626d6
373 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592381170035
Královská glazura cukrová poleva 500g
134 Kč
Měrná cena: 26,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440965