Orion Pribináček 32 g – prodej po kartonu 60 ks

17 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Orion Pribináček 32 g – prodej po kartonu 60 ks

Detailní popis produktu

Orion Pribináček 32 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Orion Pribináček 32 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Mléčná čokoláda 50 % plněná tvarohovou náplní 50 %.

Složení produktu Orion Pribináček 32 g:


#ShowMore#

Mléčná čokoláda (cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo(1), kakaová hmota(1), rostlinné tuky: palmový, Shea; mléčný tuk, sušená syrovátka, emulgátor: lecitiny; přírodní aroma, lískooříšková pasta), tvarohová náplň (cukr, rostlinné tuky: palmový, palmojádrový; sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka, sušený tvarohový prášek 2,4 %(2), emulgátor: lecitiny; přírodní aromata), (2)vztaženo na náplň, Vedle kakaového másla obsahuje rostlinné tuky, Obsah kakaové sušiny v čokoládě nejméně 25 %, (1)Rainforest Alliance Certified, Zjistěte více na: www.ra.org

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); Může obsahovat: Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich, Sójové boby a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Orion Pribináček 32 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 557kcal, Sacharidy 54g, Mastné kyseliny nasycené 21g, Bílkoviny 7,1g, Tuky 35g, Vláknina 0,9g, Cukry 54g, Sůl 0,19g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Objem: 32ml, Hmotnost obsahu: 32g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Uchovejte v suchu, chraňte před teplem.; Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
VÝROBCE
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 42
Kategorie: Čokolády a sladké laskominy
EAN: 8593893775794
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 2
Kód výrobce: 763.84
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

c2b5a5aacdd54197c41e79237c975c18
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809126109
847f6e11d011b3d78bbdb76ea1ee1bb5
142 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622065935
Dlouhá tráva z jedlého papíru 25g + sladká vejce 50g - pastelová barva
💰 AKCE
106 Kč
(–8 %)
Měrná cena: 141,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (16 ks)
4000266377010
Kandované pomerančové kostky 6mm 100g
35 Kč
Měrná cena: 35 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017757
Královská glazura cukrová poleva 500g
134 Kč
Měrná cena: 26,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440965
Pistáciová pasta 100% Nébar 180g
366 Kč
Měrná cena: 203,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774156
Královská glazura cukrová poleva 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440958
98f1939f28258ada61ed4595b51a8a75
33 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2017000018704
Kandované citronové kostky 6 mm 100g
33 Kč
Měrná cena: 33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017733
100g Kandované pomerančové kostky
54 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000015500
Kandované třešně černé 100g
75 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017719
8f7e061d928929e8cc16d2eebcaacd32
169 Kč
Měrná cena: 14,08 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242830512