Vypichovač se středem Perfect Home Srdíčko ve vroubkovaném kolečku ▹

103 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
103 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
98 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vypichovač se středem Perfect Home Srdíčko ve vroubkovaném kolečku ▹

Detailní popis produktu

Vypichovač se středem je praktickým pomocníkem pro výrobu lineckého a dalšího slepovaného cukroví. Umožňuje snadno vytvářet pravidelné tvary a zároveň připravit ozdobný otvor v horním dílu cukroví, díky kterému krásně vynikne použitá náplň.

Využijete jej zejména při vánočním pečení, ale také při přípravě cukroví na svatby, oslavy, Valentýn nebo jiné slavnostní příležitosti. Hotové kousky můžete plnit marmeládou, krémem nebo jinou oblíbenou náplní a podle potřeby dále dozdobit.

Díky praktickému provedení usnadňuje práci s těstem a pomáhá vytvářet vzhledově jednotné a upravené cukroví. Hodí se pro domácí pečení i profesionální cukrářskou tvorbu.

Použití: Rozválené těsto vykrojte pomocí vypichovače a středovou část použijte k vytvoření ozdobného otvoru v horním dílu slepovaného cukroví.

Hlavní vlastnosti:

• praktický vypichovač se středem

• vhodný pro linecké a další slepované cukroví

• umožňuje vytvářet pravidelné tvary s ozdobným otvorem

• vhodný pro vánoční i slavnostní pečení

• snadné a praktické použití

• vhodný pro domácí i profesionální cukrářskou tvorbu

Rozměr: 4,8 cm

Ilustrační foto.

Kategorie: Cukrářské potřeby
EAN: 5999558577902
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

120g Cukrové perly žluté a Football mix 5mm
33 Kč
Měrná cena: 27,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873776
Sada cukrářských špiček 3 ks zdobící špička
60 Kč
Měrná cena: 20 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5906716916992
fe474616f16d8255b9be9c89d8d0a6cd
73 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217874032
83cf54383e3f8f1590f8e8eb82ff8850
100 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999558576363
Jedlé stříbro transfer plát 8,6 x 8,6 cm 5ks
561 Kč
Měrná cena: 112,20 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622060657
548a9827be94945c97b7172c4d37ec97
💰 AKCE
68 Kč
(–20 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8411922600193
Vykrajovátko VELKÝ ZAJÍC
27 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
FEL-32
Vykrajovátko VESELÝ ZAJÍČEK
27 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (16 ks)
FEL-188
Vypichovače na oválky, 4 ks
219 Kč
Měrná cena: 54,75 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060047065993
Vykrajovátko: Kravička 3,3 x 4,2 cm
💰 AKCE
23 Kč
(–14 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
DS79918072
Dortová forma: STROM DUB
💰 AKCE
174 Kč
(–14 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
45264
120g Cukrové perly Princess mix 5 mm a máček zelený
44 Kč
Měrná cena: 36,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873851