Zmrzlinové trubičky 200 ks

423 Kč Měrná cena: 2,12 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
423 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
402 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zmrzlinové trubičky 200 ks

Detailní popis produktu

METRO Chef Zmrzlinové trubičky 200 ks za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . METRO Chef Zmrzlinové trubičky 200 ks máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Rolované tyčinky

Složení produktu METRO Chef Zmrzlinové trubičky 200 ks:


#ShowMore#

Pšeničná mouka, cukr, glukóza (L-glukóza), sušené odstředěné mléko, palmový tuk, vaječný prášek, emulgátor: sójový lecitin.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - METRO Chef Zmrzlinové trubičky 200 ks / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 397kcal, Bílkoviny 7,1g, Tuky 2g, Cukry 43g, Vláknina 1,7g, Sůl 0,07g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 620g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte na suchém místě a uzavřené.
Kategorie: Oplatky, sušenky a sladké keksi
EAN: 4337182109358
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 6
Kód výrobce: 282.24
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Pistáciová pasta 100% Nébar 180g
366 Kč
Měrná cena: 203,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774156
Silikonová forma na 6 velikonočních vajíček
138 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8590838227660
Silikonová forma na 15 mini velikonočních vajíček
108 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8590838227677
ee727f99c2113310b52bd5341f21b56d
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
8592381190026
Wilton sada vykrajovátek Kuřátko s mašlí (2 ks) /D_2308-0217
73 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
070896802170
5ab4223c8a6a7785cd953248e922d97f
82 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8592381093822
8f7e061d928929e8cc16d2eebcaacd32
169 Kč
Měrná cena: 14,08 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242830512
e9d5ac99b9f1777ea086f729aeaa08b7
76 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010048
Královská glazura cukrová poleva 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440958
ffe02036d179c13c2c65cc14e6c65ae4
124 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106549
Kandované citronové kostky 6 mm 100g
33 Kč
Měrná cena: 33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017733
Kandované třešně černé 100g
75 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017719