Reese's Big Cup 39 g

37 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
37 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
35 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Reese's Big Cup 39 g

Detailní popis produktu

Reese's Big Cup 39 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Reese's Big Cup 39 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Mléčná čokoláda plněná arašídovým krémem

Složení produktu Reese's Big Cup 39 g:


#ShowMore#

mléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, čokoláda, odtučněné mléko, mléčný tuk, laktóza, sojový lecitin, E476), arašídy, cukr, dextróza, sůl, E319 a E330 (k udržení svěžesti).

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich, Sójové boby a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Reese's Big Cup 39 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 2146kJ, Bílkoviny 10,26g, Tuky 30,77g, Mastné kyseliny nasycené 10,26g, Sacharidy 56,41g, Cukry 51,29g, Sůl 359mg

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 39g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření co nejdříve spotřebujte.
VÝROBCE
PepisCR s.r.o., Pod Formankou 655/17, Praha 4, 149 00
Kategorie: Čokolády a sladké laskominy
EAN: 634154303528
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 2
Kód výrobce: 392.45
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Královská glazura cukrová poleva 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440958
696b390796ea483349b8a70d08511dc0
92 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8592381185688
Kandované třešně červené 100g
73 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017702
Kandované kostky směs ovoce 6mm 100g
33 Kč
Měrná cena: 33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017740
93c60173fc3945b22de235d71f5e8b20
80 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232777794
ee727f99c2113310b52bd5341f21b56d
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
8592381190026
c2b5a5aacdd54197c41e79237c975c18
99 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809126109
Mandlová pasta 100% Nébar 180g
209 Kč
Měrná cena: 116,11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774118
Kandované třešně černé 100g
75 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017719
8f7e061d928929e8cc16d2eebcaacd32
169 Kč
Měrná cena: 14,08 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242830512
Tahini sezamová pasta 100% Nébar 180g
140 Kč
Měrná cena: 77,78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774187
Kandované pomerančové kostky 6mm 100g
35 Kč
Měrná cena: 35 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017757