SEDITA Lina hořká 36 x 50 g

702 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
702 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
667 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
SEDITA Lina hořká 36 x 50 g

Detailní popis produktu

SEDITA Lina hořká 36 x 50 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . SEDITA Lina hořká 36 x 50 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Oplatky s kakaovou krémovou náplní (52%) s arašídy v kakaové polevě.

Složení produktu SEDITA Lina hořká 36 x 50 g:


#ShowMore#

Složení: kakaová poleva 30% [cukr, rostlinné tuky (palmový a bambucký v různém poměru), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 17%, sušená SYROVÁTKA, emulgátory E442 a E476, aroma], rostlinné tuky (palmový a kokosový v různém poměru), cukr, PŠENIČNÁ mouka, pražené ARAŠÍDY 11%, sušené MLÉKO odstředěné a plnotučné, SÓJOVÁ mouka, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 2%, kukuřičný škrob, slunečnicový olej, emulgátor (lecitiny), aroma, kypřicí látka (uhličitany sodné), sušený VAJEČNÝ žloutek.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, Vejce a výrobky z nich, Sójové boby a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - SEDITA Lina hořká 36 x 50 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 9795kJ, Bílkoviny 8g, Tuky 38g, Mastné kyseliny nasycené 24g, Mastné kyseliny mononenasycené-cis 12g, Mastné kyseliny polynenasycené-cis 2g, Sacharidy 46g, Cukry 34g, Sůl 0,1g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 50g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu
VÝROBCE
I.D.C. Praha a.s. Kubánské náměstí 1391/11, 100 00 Praha 16
Kategorie: Oplatky, sušenky a sladké keksi
EAN: 8584004025181
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 73
Kód výrobce: 560.45
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

696b390796ea483349b8a70d08511dc0
66 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8592381185688
86127338d7b14fe456973b7bb1c44674
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8592381184575
Královská glazura cukrová poleva 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440958
Dlouhá tráva z jedlého papíru 25g + sladká vejce 50g - pastelová barva
💰 AKCE
58 Kč
(–50 %)
Měrná cena: 77,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (16 ks)
4000266377010
Tahini sezamová pasta 100% Nébar 180g
140 Kč
Měrná cena: 77,78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774187
Královská glazura cukrová poleva 500g
134 Kč
Měrná cena: 26,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440965
b60bdded766c9d8ce7b8104dee2626d6
373 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592381170035
Pistáciová pasta 100% Nébar 180g
366 Kč
Měrná cena: 203,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774156
Vykrajovátko Zajíc s nůší 15 cm
31 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4226
Kandované pomerančové kostky 6mm 100g
35 Kč
Měrná cena: 35 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017757
ffe02036d179c13c2c65cc14e6c65ae4
95 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106549
Kandované třešně černé 100g
75 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017719