Sedita Rodinné Věnečky vaječné 100 g – prodej po kartonu 18 ks

23 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Sedita Rodinné Věnečky vaječné 100 g – prodej po kartonu 18 ks

Detailní popis produktu

Sedita Rodinné Věnečky vaječné 100 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Sedita Rodinné Věnečky vaječné 100 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Sušenky s vaječným žloutkem

Složení produktu Sedita Rodinné Věnečky vaječné 100 g:


#ShowMore#

pšeničná mouka, rostlinný tuk palmový a bambucký, cukr, kukuřičný škrob, sušené odstředěné mléko, sušený vaječný žloutek 3%, sušené plnotučné mléko, sójová mouka, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany sodné), aromata, jedlá sůl, přírodní vanilkové aroma.Může obsahovat arašídy a skořápkové plody.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Sedita Rodinné Věnečky vaječné 100 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 8452kJ, Bílkoviny 10g, Tuky 22g, Mastné kyseliny nasycené 10g, Mastné kyseliny mononenasycené-cis 9g, Mastné kyseliny polynenasycené-cis 2g, Sacharidy 61g, Cukry 21g, Vláknina 2g, Sůl 0,1g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 100g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu
VÝROBCE
I.D.C. Praha a.s. Kubánské náměstí 1391/11, 100 00 Praha 37
Kategorie: Oplatky, sušenky a sladké keksi
EAN: 8584004113390
Možnost celého kartonu: ANO - 18 ks

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

847f6e11d011b3d78bbdb76ea1ee1bb5
142 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622065935
Silikonová forma na 6 velikonočních vajíček
138 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8590838227660
413ff3f122a8baf17493774e438f4653
155 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030131192
Vykrajovátko Zajíc s nůší 15 cm
31 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4226
ffe02036d179c13c2c65cc14e6c65ae4
95 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106549
ee727f99c2113310b52bd5341f21b56d
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
8592381190026
Mandlová pasta 100% Nébar 180g
209 Kč
Měrná cena: 116,11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774118
986ce2ced51a8d9ee8fc860d18e6511b
217 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030141597
Královská glazura cukrová poleva 500g
134 Kč
Měrná cena: 26,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440965
Pistáciová pasta 100% Nébar 180g
366 Kč
Měrná cena: 203,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774156
98f1939f28258ada61ed4595b51a8a75
33 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2017000018704
Kandované třešně červené 100g
73 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017702