SNICKERS Super čokoládová tyčinka 75 g – prodej po kartonu 24 ks

45 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
SNICKERS Super čokoládová tyčinka 75 g – prodej po kartonu 24 ks

Detailní popis produktu

SNICKERS Super čokoládová tyčinka 75 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . SNICKERS Super čokoládová tyčinka 75 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Snickers Mléčná čokoláda (35%) plněná nugátem (14%), karamelem (28%) a arašídy (22%)

Složení produktu SNICKERS Super čokoládová tyčinka 75 g:


#ShowMore#

cukr, glukózový sirup, ARAŠÍDY, sušené MLÉKO odtučněné, kakaové máslo, kakaová hmota, palmový tuk, LAKTÓZA, sušená syrovátka z MLÉKA, MLÉČNÝ tuk, jedlá sůl, emulgátor SÓJOVÝ lecitin, sušený vaječný bílek, hydrolizovaná MLÉČNÁ bílkovina, přírodní vanilkový extrakt. může obsahovat LÍSKOVÉ OŘÍŠKY.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Vejce a výrobky z nich, Sójové boby a výrobky z nich, Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); Může obsahovat: Skořápkové plody a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - SNICKERS Super čokoládová tyčinka 75 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 2032kJ, Tuky 23g, Mastné kyseliny nasycené 9,1g, Mastné kyseliny mononenasycené-cis 0g, Mastné kyseliny polynenasycené-cis 0g, Sacharidy 60,2g, Cukry 50,8g, Vláknina 11g, Škrob 11g, Sůl 0,6g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 75g, Počet porcí v balení: 2

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu
VÝROBCE
Mars Czech s.r.o., Michelská 1552/58, 140 00 Praha 4
Kategorie: Čokolády a sladké laskominy
EAN: 5900951027307
Možnost celého kartonu: ANO - 24 ks

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

986ce2ced51a8d9ee8fc860d18e6511b
217 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030141597
Pistáciová pasta 100% Nébar 180g
366 Kč
Měrná cena: 203,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774156
5ab4223c8a6a7785cd953248e922d97f
82 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8592381093822
Vykrajovátko Zajíc s nůší 15 cm
31 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4226
Wilton sada vykrajovátek Kuřátko s mašlí (2 ks) /D_2308-0217
73 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
070896802170
Silikonová forma na 6 velikonočních vajíček
138 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8590838227660
100g Kandované pomerančové kostky
54 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000015500
413ff3f122a8baf17493774e438f4653
155 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030131192
696b390796ea483349b8a70d08511dc0
92 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8592381185688
847f6e11d011b3d78bbdb76ea1ee1bb5
142 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622065935
Mandlová pasta 100% Nébar 180g
209 Kč
Měrná cena: 116,11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774118
Královská glazura cukrová poleva 500g
134 Kč
Měrná cena: 26,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440965