Šupiny z polevy pistáciové (80 g) ▹

60 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
60 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
57 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Šupiny z polevy pistáciové (80 g) ▹

Detailní popis produktu

Složení, co obsahuje produkt - Šupiny z polevy pistáciové 80 g pro cukrářské účely:

cukr, ztužené rostlinné tuky (palmojádrový, slunečnicový), laktóza, mléčná syrovátka, pistáciová pasta, emulgátor slunečnicový lecitin E322, barvivo E141(ii). Může obsahovat stopy SÓJA - sojov.

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Šupiny z polevy pistáciové 80 g

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Šupiny z polevy pistáciové (80 g) je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Šupiny z polevy pistáciové 80 g ve 100 g:

ve 100 g:
energie 2275 kJ/544 kcal, tuky 29 g (z toho nasycené 27 g), sacharidy 70 g (z toho cukry 69 g), bílkoviny 0,7 g, sůl 0,16 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 8594217874230
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

b5d37edf07ccd0ad32db6cabc052ecac
382 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704435
cfc41a685f6e4f1010a0b850cadc45cd
382 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705586
f9e2edeadea4f6716ef05ae053264a5b
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106464
9fff3c313d44d7ec6b4bd5f3820b8803
316 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704695
Šupiny z polevy modré na dort 50g
27 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004603
Cereální máček v bílé, mléčné a hořké čokoládě 60g
59 Kč
Měrná cena: 98,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873714
Čokoládová abeceda 90 ks (40g)
Z RAKOUSKA 🇦🇹
92 Kč
Měrná cena: 115 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000979748
cz pim 475463001001 00
356 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
7613039752081
9b795d73fbeb68e171f673d2aed7a30b
382 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705579
Jogurtová čokoláda jahodová
Z RAKOUSKA 🇦🇹
80 Kč
Měrná cena: 106,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
9100000926865
9278b7363d95b0158c63e1ac302be959
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000000017
Čokoládová dekorace - srdíčka prohnutá 80g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
102 Kč
Měrná cena: 127,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
9100000446585