Cukrové perly, červené a bílé 5mm 50g

44 Kč Měrná cena: 88 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
44 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
42 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové perly, červené a bílé 5mm 50g

Detailní popis produktu

Zářivé cukrové perly SweetArt pro dokonalé zdobení dezertů

Okouzlující slavnostní tečka: Dodejte svým sladkým výtvorům eleganci s červeno-bílými perlami o velikosti 5 mm. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší vybrané cukrářské potřeby, se kterými posunete každé domácí i profesionální pečení na vyšší úroveň.

Proč si produkt zamilujete

Snadná aplikace na dezerty: Kuličky výborně přilnou na krémy, čokoládové polevy i tam, kde je základem potahovací hmota na dorty.

Nepřehlédnutelný kontrast: Kombinace sytě červené a bílé barvy promění každý narozeninový dort i moderní dorty v jedinečný vizuální zážitek.

Rychlý efekt bez námahy: Pokud máte rádi originální kreativní cukrářské zdobení a vybíráte vše na dort, tato prémiová jedlá dekorace na dort vám ušetří čas a zajistí bezchybný výsledek.

Parametry a složení

Značka: SweetArt | EAN: 2025000005631

Složení: cukr (min. 97%)(EU), voda, škrob (kukuřičný), barviva: Červeň Allura AC (129), Azorubin (E122), Žluť SY (E110), leštící látky: karnaubský vosk (E903, šelak (E904), včelí vosk bílý (E901).

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1667 kJ/392 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 98,02 g (z toho cukry 97,5 g), bílkoviny 0 g, sůl 0 g.

Kategorie: VÝPRODEJ PRODUKTŮ
EAN: 2025000005631
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Naturamyl Puding s příchutí čokolády 40 g
💰 AKCE
9 Kč
(–10 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (13 ks)
8595072600507
7b3f4c8de3c90b17e1d88a5888c8f1ab
116 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120047
0204 Stromek II pernicek formicka
💰 AKCE
22 Kč
(–18 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
94317
cz pim 467125001001 00
💰 AKCE
29 Kč
(–21 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4337182188490
POM-BÄR Original 50 g
💰 AKCE
18 Kč
(–51 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595606203532
cz pim 316519003002 00
💰 AKCE
33 Kč
(–21 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8594012793538
Luxusní modré 4 cm cukrové květy - Prémiové, 20 ks
💰 AKCE
333 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 16,65 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2010000003619
cz pim 464363001002 00
💰 AKCE
32 Kč
(–8 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
028190009849
cz pim 433683001002 00
💰 AKCE
34 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8594001698042
0022251 dortove svicky dlouhe s drzatky ruzove 155 cm 8 ks 600
💰 AKCE
47 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5902973176117
Babiččina volba - Mouka hladká EXTRA SVĚTLÁ 00 1 kg
28 Kč
Měrná cena: 2,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8594060910185
cz pim 287929001001 00
💰 AKCE
97 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595564512318