Cukrové perly, červené a bílé 7mm 50g

45 Kč Měrná cena: 90 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
45 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
43 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové perly, červené a bílé 7mm 50g

Detailní popis produktu

Zářivé červeno-bílé cukrové perly pro dokonalé zdobení dezertů

Elegantní finiš pro vaše pečení: Hledáte rychlý a efektivní způsob, jak proměnit slavnostní dorty v neodolatelné cukrářské dílo? Tyto lesklé červené a bílé perličky o velikosti 7 mm dodají každému dezertu okamžitý šmrnc i profesionální vzhled.

Proč si produkt zamilujete

Všestranné využití: Perly spolehlivě drží na krému a skvěle na nich vynikne jak lesklá čokoládová poleva, tak potahovaná plocha, kterou tvoří hladká potahovací hmota.

Nepostradatelný detail: Barevná kombinace se perfektně hodí na reprezentativní narozeninový dort, moderní cupcakes i drobné sváteční zákusky.

Pohodlný nákup: Navštivte náš specializovaný eshop Sladké potřeby, kde najdete prvotřídní cukrářské potřeby a vše na dort přehledně na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: SweetArt | EAN: 2025000005648

Složení: cukr (min. 97%)(EU), voda, škrob (kukuřičný), barviva: Červeň Allura AC (129), Azorubin (E122), Žluť SY (E110), leštící látky: karnaubský vosk (E903, šelak (E904), včelí vosk bílý (E901)

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1667 kJ/392 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 98,02 g (z toho cukry 97,5 g), bílkoviny 0 g, sůl 0 g

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 2025000005648
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
211 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
188 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
ec8c5d646f4979438f44331764b93f86
117 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860427
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
195 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
211 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474