Vodou rozpustná prachová běloba na bělení CM 15g - obsahuje E171 Nejedlá barva se zakázaným barvivem E171

87 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
87 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
83 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vodou rozpustná prachová běloba na bělení CM 15g - obsahuje E171 Nejedlá barva se zakázaným barvivem E171
E171 barva
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dosáhněte sněhobílého efektu při zdobení dekorací

Potřebujete pro své dorty dokonale čistou a zářivou bílou barvu? Tato vysoce účinná prachová běloba od Cake Masters je ideálním pomocníkem pro každého cukráře, který hledá precizní výsledky při tvorbě cukrářské potřeby pro profesionální vzhled.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Všestranné použití: Prášek snadno rozmícháte v alkoholu nebo teplé vodě, čímž vytvoříte roztok pro malování jemných detailů přímo na fondán nebo marcipán.

Profesionální krytí: S tímto produktem získáte vše na dort pro vytvoření kontrastních dekorací a sněhobílých prvků, které rozzáří každé narozeninový dort.

Snadná aplikace: Jemná konzistence prášku umožňuje pohodlnou práci s barvami, což oceníte při každém kreativním pečení, které realizujete prostřednictvím náš eshop Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712382017

Složení: Barviva: E 171

Varování: Běloba E171 - dle nařízení EU se jedná o nepotravinářský produkt - určeno k vlastní potřebě a na výrobu dekorací. Toto barvivo se nesmí komerčně používat k barvení a bělení. Nepoužívejte pokud produkt dále prodáváte.

Kategorie: Bělení
EAN: 4250712382017
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Běloba 100g bílá - tekutá
141 Kč
Měrná cena: 1 410 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622077099
Dekorativní prášková běloba 150g
325 Kč
Měrná cena: 216,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092910098
Běloba super White – tekutá bílá barva 14 ml (obsahuje E170)
106 Kč
Měrná cena: 757,14 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
702811591219
Airbrush barva pro cukráře, bílá 60ml
181 Kč
Měrná cena: 301,67 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
702811591110
Superwhite Icing - bělka - 150 g – běloba prášková
381 Kč
Měrná cena: 254 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891080