Vykrajovátko piškot 48×19 mm - Smolík

36 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
36 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
34 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vykrajovátko piškot 48×19 mm - Smolík

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Vykrajovátko piškot 48×19 mm - Smolík ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Vykrajovátko piškot 48×19 mm - Smolík, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Vykrajovátko ve tvaru cukrářského piškotu z pocínovaného plechu.
Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 8594021413939
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Alvarak Silikonová stěrka kuchyňská s motivem zeleného muffinu 30x6cm
💰 AKCE
106 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
SK-41 A
Jedlé květy - modré a bílé 8ks
81 Kč
Měrná cena: 10,13 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599765948
05b40de9b0bc439d8799680b9d2cedc1
179 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000001992
1c585beb78732c283a4c525526872a4f
173 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004504
bc435c72ac790af48fc1dc155e4b3cbd
41 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021414318
a5dcfdd58a1c1c7b5618eb7bb5ab2745
77 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594034480089
48d64d2f0a9715993ca07e97ede54ff9
💰 AKCE
44 Kč
(–6 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2025000005068
Cukrové sněhové vločky bílé, stříbrné a modré 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844800752
a61de2a6884d5f0dbeab4e1051c354d1
37 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021413045
f1a2f32842c6f5b3169b801852167725
118 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8434581038435
ddaa43cb27287cfdac81b535e51c3a1e
💰 AKCE
96 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594021411119
Cukrové perly zlaté velké 50g
70 Kč
Měrná cena: 140 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004900