Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
🍪
Tento web používá soubory cookie
🍪
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Hledat
Přihlášení
Nákupní košík
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Hledat
JEDLÝ PAPÍR
ZDOBENÍ
MARCIPÁN A HMOTY
SUROVINY - INGREDIENCE
BARVIVA
💥 VÝPRODEJ A SLEVY
💰 AKCE PRO TENTO TÝDEN
PEČEME NA HALLOWEEN
NOVINKY
JEDLÉ PAPÍRY
OBLÍBENÉ MOTIVY - podle názvu
Tisk z vlastního obrázku
Koláže - víceobrázkové
Jedlý papír na CUPCAKES
Jedlé papíry na dort: hranaté
Svátky a události - jedlý papír
Abecední katalog - 6000 motivů
Jedlé papíry - 1400 motivů
Dekorace z jedlého papíru
Gel na jedlý papír
Jedlý papír: BING
Cars - Auta
Fotbal
Frozen - Ledové království
Jednorožec - Unicorn
Kouzelná beruška a černý kocour (Miraculous)
L.O.L. Surprise (LOL)
Mickey a Minnie
Minecraft
Spiderman
Star Wars
Tlapková patrola - Paw patrol
Transformers
Toppery - Zápichy do dortů
Prázdné listy jedlého papíru
MARCIPÁN A FONDÁN
Přípravky pro cukrové hmoty
Potahovací hmoty
Modelovací hmoty
Marcipán
Plastická čokoláda
Sypké směsi na výrobu marcipánu
BARVIVA
Airbrush barvy
Gelové barvy
Fixy a psací gely
Barvy ve spreji
Ve spreji sametový efekt
Tukové barvy na čokoládu
Potravinářské bělidla a bílé barviva
Kakaové máslo barevné
Laky, lesky, zchlazovače sprej
Metalické tekuté barvy
Prachové lesky - barvy s leskem a perletí
Prachové barvy
Práškové vodorozpustné Natural
Práškové barvy vodou rozpustné
Tekuté vodorozpustné Natural
Sweet Sticks EdibleArt - tekuté
Temperové barvy
🥨 POTRAVINY
Právě letí VELIKONOCE
Sladké cukrovinky
Vše pro vaření
Sladké pečení
Máslo, margaríny, tuky
Dresingy, hořčice, kečup, dipy
Konzervy a zavařeniny
Luštěniny
Rýže
Trvanlivá a instantní jídla + masové konzervy
Italské těstoviny a pasta
Levné těstoviny
Pečivo - trvanlivé
Racio - zdravá strava
Snack bar - slané pochutiny
Káva, čaj, kakao a nápoje
Cereálie, müsli a instantní kaše
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Suché plody, ovoce, ořechy
Nápoje a sirupy
Krmiva - zvířátka
Trvanlivé mléko
CHLAZENÉ mléčné potraviny, vejce
CUKRÁŘSKÉ KOŠÍČKY
FIGURKY Z MARCIPÁNU
DORTOVÉ RŮŽE A KVĚTY
Lístky k růžičkám a květům
JEDLÉ SUŠENÉ KVĚTINY
KRABICE A PODLOŽKY
Dózy a krabičky na cukroví
Dortové krabice
Dortové tácy PLAST
Dortové podložky
Dortové krajky
CUKRÁŘSKÉ POMŮCKY
Italské formy na čokoládu | Silikomart
Airbrush fixírky
Cukrářské nože a palety
Dávkovače a láhve
Dortové formy a plechy
Formy na pečení
Kuchyňská měřidla
Jedlá krajka - formy
Karty a špachtle
Likérové špičky
Literatura
Lízátka
Práce s čokoládou - formy
Práce s hmotou
Metly
Mřížky na chladnutí
Naznačovače
Ošatky na kynutí
Podložky pracovní a pečící
Polystyrenové makety na dorty
Rozkrajovače dortů
Speciální pomůcky
Separační plata a řecké sloupy
Silikonové formy a náčiní
Síta a cukřenky
Šablona na laskonky
Šablony na dort - stencil
Štětce a štětečky
Tescoma
Výroba květin, drátky
Zdobení krémem - pomůcky
Zmrzlina a nanuky
Výztuhy a sloupky
DORTOVÉ STOJANY
Kleště servírovací
Řecké sloupy a sloupky
Designové stojany
Držáky na muffiny a cupcakes
Patrové stojany
Poklopy a podnposy
Otočné stojany - točny
Klasické a pevné stojany
Stojánky na makronky
Zákuskové stojany
Lopatky na dorty
VYKRAJOVÁTKA
TVOŘÍTKA
Vánoční vykrajovátka
Vyklápěcí formičky
Abeceda a číslice
Dopravní prostředky
Květinové vykrajovátka
Mini vykrajovátka
Nerezové vykrajovátka
Ostatní
Vykrajovátka na celý plech
Vykrajovátka různé tvary
Sady
Velikonoční vykrajovátka
Vykrajovačky SMOLÍK
Trubičky
Zvířátka
DORTOVÉ DEKORACE
NEJEDLÉ dekorace
Zapichovací dekorace do dortu
Dortové stuhy
Svatební figurky
DR.OETKER PEČENÍ
ZÁPICHY
Zápichy s českým textem
Číslovky a písmena
Láska a svatba
Dortový zápich na vaše přání
Vícebarevné dortové zápichy
Papírové zápichy na dorty a cupcakes
OSLAVA
Balonky
Fontánky, prskavky a svíčky
Kelímky a brčka
Konfety, čepičky a doplňky
Lampiony
Papírové ubrousky
Papírové talíře
Piňáty na rozbití
Ubrusy a prostírání
Vše pro zabalení dárku
Sezónní a tematické dekorace
DÁRKY
DORTOVÉ SVÍČKY
FONTÁNKY A PRSKAVKY
CUKRÁŘSKÉ OBALY
Krabice na cukroví
Kelímky na nápoje
Dortové pásky a fólie
Formy na pečení
Fólie potravinové
Kelímky na zmrzlinu
Krabice na dorty, zákusky a pralinky
Nádoby hliníkové
Pohárky na dezerty
Balící pomůcky, pásky,papír
Podložky pod dort, dezert
Papírové tácky
🍒 ZAVAŘOVÁNÍ
🥄 VYBAVENÍ DO KUCHYNĚ
📝 PAPÍRNICTVÍ, KANCELÁŘ
🎁 TIPY - DÁREČKY
PEČEME NA VALENTÝNA
PEČEME NA VELIKONOCE
PEČEME NA VÁNOCE
Speciál - Sladké zdobení
Značky
4-Mix Maďarsko 🇭🇺
Amscan - Riethmüller
Cake Masters, Německo 🇩🇪
Cakesicq
Dr. Oetker Česká republika 🇨🇿
Felcman, Česká Republika 🇨🇿
FunCakes, Nizozemsko
Master Martini, Itálie
Party Deco
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Wilton, Nizozemsko 🇳🇱
Wilton, Nizozemsko 🇳🇱
Otevřít filtr
Cena
22
Kč
1851
Kč
1
22
1851
Na skladě
29
💰 AKCE
13
NOVINKA
1
TIP
6
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
Výpis produktů
💰 AKCE
Box na pomůcky Wilton - malý /G_405-8785
264 Kč
(–15 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896387851
💰 AKCE
Sada špiček Wilton (Ruffles) - volánky /G_418-4568
129 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
32,25 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896845689
💰 AKCE
Vykrajovátka - Domeček a panáček (2 ks) /G_2310-7097
53 Kč
(–14 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(4 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896870971
💰 AKCE
Malá špička Open Star - č. 16 /02-0-0141
35 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(4 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896111630
💰 AKCE
Sáčky jednorázové Wilton 12"/30 cm - 12 ks /G_03-3111
126 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
27786
💰 AKCE
Špička Wilton Round - č. 3 /G_02-0-0154
35 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896042026
💰 AKCE
Dekorační špička #2010 CRD - Wilton
73 Kč
(–9 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
0265438
💰 AKCE
Formovač - vlnky se stojánkem /G_1907-1362
339 Kč
(–15 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
0267262
Gelová barva BROSKVOVÁ 28g - Wilton
62 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(5 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896058300
Košíčky Wilton - Vánoční přání /415-0-0122
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(3 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896045065
💰 AKCE
PME košíčky na muffiny s alobalovým vnitřkem Santa a saně (30 ks)
23 Kč
(–69 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(11 ks)
Množství
+
−
Do košíku
D--BC805
💰 AKCE
PME košíčky na muffiny s alobalovým vnitřkem Sobi (30 ks)
/D--BC804
43 Kč
(–8 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
5060543481020
Plánujete dort pro děti? Největší radost, udělá dětem barevný dort s jedlým papírem. Nabízíme nekonečné množství jedlých obrázků na dorty. Jdeme s trendy a stále aktualizujeme nabídku.
Prohlédnout nabídku
Podzimní košíčky na muffiny ALU, Dýně (30 ks)
98 Kč
Měrná cena:
3,27 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
DTS-BC808
Řecký sloup 2 ks - Wilton
169 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(3 ks)
Množství
+
−
Do košíku
0261469
Sáček Wilton - 16" / 40 cm /G_404-5168
210 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896401687
Sada 3 ks svatebních stojanů na prezentaci dortu (kov+sklo)
1 851 Kč
Měrná cena:
617 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896073525
Sada na pečení, vánoční motiv, 12ks
/O--
231 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896037251
Sada špiček 2ks dekoračních - č.3 , 16 /418-163
76 Kč
Měrná cena:
38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(4 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896042262
💰 AKCE
Sada špiček Speciality - Wilton
89 Kč
(–10 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(5 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896096142
💰 AKCE
Separační plato kruh 33cm - Wilton
52 Kč
(–70 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
CSG-302-13
Vykrajovátka - Vánoční mini set (6 ks) /G_070896093950
99 Kč
Měrná cena:
16,50 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(5 ks)
Množství
+
−
Do košíku
2308-0-0225
Vykrajovátko - Perníček
/G--2310-602
74 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896056023
Vykrajovátko - Vánoční stromeček (1 ks) /G_2310-604
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896056047
💰 AKCE
Wilton plastové dortové výztuže do středu dortu (3 ks) /D_070896650030
30 Kč
(–70 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896650030
Wilton sada vykrajovátek Stromeček, vločka a perníček (3 ks)
/D--2308-1266
67 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896382665
Wilton Trezírovací špička č. 134 /D_070896096180
57 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(6 ks)
Množství
+
−
Do košíku
418-9618
Wilton Trezírovací špička č. 2010
73 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(3 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896096173
Adaptér a nástavce pro dekorování polevou Wilton /1904-1021
93 Kč
Měrná cena:
18,60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
070896230218
Cukrová očička o velikosti 1 cm, Cake pops a Halloween
96 Kč
Měrná cena:
168,42 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(10 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896171795
Cukrové OČI 57g, velké 19 mm
96 Kč
Měrná cena:
168,42 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(4 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896171849
Gelové barvy, sada 6 ks základních barev
Skvělá sada potravinářských barviv
460 Kč
(–12 %)
Měrná cena:
76,67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
070896058041
Sada duch, dýně a netopýr, vykrajovátka Halloween
127 Kč
Měrná cena:
42,33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8721154446866
Ovládací prvky výpisu
32
položek celkem